null

Dzień Edukacji Narodowej w Przedszkolu nr 182 "Tajemniczy Ogród"

Drukuj otwiera się w nowej karcie

Nauczyciel pełni ważną rolę w życiu każdego dziecka, przekazując mu wiedzę na temat świata, wychowując i poszerzając zainteresowania.

14 października pracownicy oświaty obchodzą swoje święto. Jest to rocznica utworzenia Komisji Edukacji Narodowej. Dzień Edukacji Narodowej to czas podziękowań, gratulacji i życzeń.

W tym dniu nasi wychowankowie wraz z rodzicami wyrazili swoją wdzięczność pedagogom i pracownikom przedszkola. Podziękowali za przekazywaną każdego dnia wiedzę, rozbudzanie pasji, za cierpliwość i oddanie. Słodki poczęstunek od rodziców był miłym akcentem tegoż święta.

Bardzo chcieliśmy, aby nasze przedszkolaki i rodzice świętowali w tym dniu razem z nami, w związku z czym przygotowaliśmy małą niespodziankę. Teatr „Ogrodnicy” składający się z nauczycieli i pozostałych pracowników przedszkola przygotował spektakl zatytułowany „Rzepka”. Aktorzy przy muzyce, w kolorowych przebraniach rozbawili wszystkie dzieci i obecnych rodziców. Na zakończenie Teatr „Ogrodnicy” zapewnił o kolejnym występie dla naszych dzieci.

Jeszcze raz dziękujemy wszystkim za uśmiech, życzenia i kwiaty w tym ważnym dla nas dniu.

Dominika Łataś
Marzena Tylkowska

Zobacz galerię (3 zdjęć)