null

DZIEŃ DZIECKA W PRZEDSZKOLU NR 236 MALI ODKRYWCY W WARSZAWIE

Drukuj otwiera się w nowej karcie

Dzień Dziecka to bardzo radosny dzień dla wszystkich dzieci, taki też był i dla naszych przedszkolaków. U nas w przedszkolu świętowaliśmy go 4 czerwca. Panie przygotowały dla naszych milusińskich różnorodne stacje z zadaniami: stacja I - zabawy

z chustą animacyjną; II stacja - slalom z piłką; stacja III - rzut woreczkami do obręczy; stacja IV - strzelanie goli do bramki; stacja V - podawanie hola hop na czas; stacja VI - teatrzyk Kamishibai, a w nim czytana bajka „Trzy świnki” w ramach XVII Ogólnopolskiego Tygodnia Czytania.

Cały dzień obfitował w liczne atrakcje: po skończonych zabawach - dzieci zamieniły ogród przedszkolny w plener malarski. Kreatywność i zaangażowanie zaowocowało pięknymi pracami. Nie mogło również zabraknąć tańców przy dziecięcych, ulubionych chotach muzycznych.

Na zakończenie dnia każdy przedszkolak otrzymał miłą niespodziankę - upominek.
I choć przedszkolaki codziennie otrzymują wiele miłości i serca od rodzin i wszystkich pracowników przedszkola, w tym czasie czuły się naprawdę wyjątkowo, uśmiech nikomu nie schodził z twarzy. Dzień pełen wrażeń szybko się skończył, ale wspomnienia pozostaną na długo.

 

Katarzyna Stojecka - nauczycielka Przedszkola nr 236