null

Dzień Dziecka na Bielanach

Drukuj otwiera się w nowej karcie

To już wieloletnia tradycja wspólnego świętowania Dnia Dziecka na Chomiczówce!
6 czerwca na terenach rekreacyjnych przy ul. P. Nerudy 1, zapraszamy wszystkich małych i dużych do wzięcia udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu!

W tym roku z powodu pandemii, inaczej niż zwykle ale mamy nadzieję, że będziecie się z nami świetnie bawić.

Zaczniemy od tanecznego rozbudzenia Zumbą dla najmłodszych. Później złapiemy chwilę oddechu podczas spektaklu dla dzieci pt. „Morskie opowieści”. Razem z Teatrem Katarynka przeniesiemy się na pokład statku, gdzie rozpoczniemy pełen przygód rejs. Rozśpiewana załoga opowie o niejednej przygodzie, która wydarzyła się na morzu. Na pokładzie odbędzie się również akcja ratunkowa z udziałem Ratownika WOPR, a dzieci dowiedzą się, jak należy postępować w przypadku zagrożenia podczas wakacyjnego odpoczynku nad jeziorem czy morzem. 

W przerwach na ekranie pokażemy choreografie z XXVI Bielańskiego Przeglądu Solowych Występów Tanecznych „Taneczny Krąg”.

Przygotowaliśmy dla najmłodszych różne morskie animacje z udziałem Dzikiej Historii, pokażemy Wam również jak artystycznie malować na „wodzie” z Magdą Kobierecką.

A to nie wszystko! Biblioteka Publiczna im. Staszica przygotowała kiermasz książki oraz warsztaty plastyczne a na stanowisku Centrum Rekreacyjno-Sportowego, można będzie skorzystać z maszyny badającej skład masy ciała i skorzystać z porad dietetyka. 

A do tego  konkursy z nagrodami i świetna zabawa! 

Na koniec super bajkowy koncert! Kuba Jurzyk, Kamil Bijoś, Magda Wazylik, Małgorzata Nakonieczna oraz Michał Grobelny zaśpiewają najpiękniejsze utwory z ulubionych bajek.

Data: 6 czerwca 2021 r.
Godz. 15.00.
Miejsce: teren zielony przy ul. P. Nerudy 1.
WSTĘP WOLNY!

Sprawdź lokalizację na mapie