null

Dzień Dziecka na Chomiczówce

Drukuj otwiera się w nowej karcie
27.05.2023 14:00 - 27.05.2023 19:00
Park Chomicza
Zdjęcie: Dzień Dziecka 2023
Dzień Dziecka 2023

W sobotę, 27 maja, zapraszamy do Parku Chomicza na plenerową imprezę z okazji Dnia Dziecka. Tematem przewodnim będzie powieść „Alicja w Krainie Czarów”, co oznacza, że najmłodsi będą mogli spotkać szalonego kapelusznika, zagrać w grę z królową kier lub przygotować eliksir. Nie zabraknie tradycyjnych atrakcji w postaci gier, zabaw i konkursów.

Piknik z okazji Dnia Dziecka jest już na Chomiczówce tradycją. W tym roku odbędzie się w sobotę, 27 maja, w Parku Chomicza. Impreza rozpocznie się o godz. 14. Motywem będzie znana chyba wszystkim najmłodszym powieść „Alicja w Krainie Czarów”. Park do godz. 19 stanie się miejscem, w którym będzie można spotkać postaci z tego utworu.

Na dzieci czekać będą też tradycyjne atrakcje. To m.in. gry i zabawy, w tym mega twister. Najmłodsi będą mogli korzystać z dmuchańców, czyli dmuchanych zjeżdżalni, pomalować sobie buźki, zatańczyć zumbę, skorzystać - razem z opiekunami - z fotobudki oraz wziąć udział w wielu konkursach z nagrodami. Nie zabraknie łakoci - dzieci, które będą chciały zrobić sobie przerwę w trakcie zabawy, zapraszamy na watę cukrową.

Dzień Dziecka umilą uczestnikom występy bielańskich dzieci i młodzieży ze Społecznej Szkoły Muzycznej im. Lutosławskiego oraz zespołu Prink Girls. Imprezę zakończą koncert Kuby Jurzyka i Małgorzaty Nakoniecznej, którzy zaśpiewają najpiękniejsze piosenki z bajek.

Serdecznie zapraszamy - 27 maja przyjdźcie do Parku Chomicza i bawcie się dobrze!

Data: 27 maja 2023 r. (sobota).
Godz.:14:00 - 19:00
Miejsce: Park Chomicza.

Wstęp wolny.

Dzień Dziecka 2023