null

Ciepłownicy na ul. Książąt Mazowieckich

Drukuj otwiera się w nowej karcie

W poniedziałek, 8 listopada, rozpocznie się budowa przyłącza sieci ciepłowniczej w ul. Książąt Mazowieckich. Niemożliwy będzie przejazd ulicą w rejonie ul. Heroldów. Kierowcy zostaną skierowani na objazdy.

Ciepłownicy rozpoczną prace w poniedziałek, 8 listopada. Jezdnia ul. Książąt Mazowieckich zostanie zamknięta dla ruchu w obu kierunkach w rejonie ul. Heroldów – na odcinku ok. 50 m za wjazdem na osiedle, tj. do pierwszego progu zwalniającego. Kierowcy jadący ul. Encyklopedyczną w kierunku ul. Zgrupowania AK „Kampinos” na skrzyżowaniu z ul. Heroldów nie będą mogli wjechać w ul. Książąt Mazowieckich. Dopuszczony tu będzie wyłącznie skręt w lewo lub prawo. Wyjazd z osiedla będzie możliwy wyłącznie w prawo w stronę ul. Heroldów.

Objazd utrudnień zostanie poprowadzony ulicami: Heroldów, Kolumbijską i Z. Roesler. Jezdnia zostanie otwarta w piątek, 19 listopada.

W tym samym okresie, od 8 do 19 listopada, prowadzone będą prace w chodniku i drodze dla rowerów po stronie osiedli. Piesi i rowerzyści (prowadzący rower) będą mogli korzystać z chodnika po drugiej stronie ulicy.

Następnie, w sobotę, 20 listopada, ciepłownicy przeniosą swoje prace na chodnik po drugiej stronie ulicy. Zostanie on zamknięty na wysokości stacji Veturillo. Piesi zostaną skierowani na chodnik po drugiej stronie.

Zakończenie prac planowane jest na piątek, 3 grudnia.