null

Bielany. Przewodnik historyczny

Drukuj otwiera się w nowej karcie

Mamy przyjemność przekazać Państwu w wersji elektronicznej do bezpłatnego pobrania książkę autorstwa znanego i cenionego varsavianisty Jarosława Zielińskiego pt. “Bielany. Przewodnik Historyczny”. To już drugie wydanie tej publikacji, tym razem w wersji elektronicznej, która cieszy się niezmiennym zainteresowaniem pośród bielańskiej społeczności. W kolejnym wydaniu zostały uwzględnione przez autora liczne uwagi i uszczegółowienia, których nie było w pierwszym wydaniu. 

Życzymy przyjemnej lektury!

Zdjęcie. Czarno-biała fotografia ulicy Żeromskiego. Na pierwszym planie autobus typu "Ogórek". Na drugim planie widać budowę nowych osiedli mieszkaniowych.
Zobacz galerię (7 zdjęć)
Zdjęcie. Czarno-biała fotografia Placu Konfederacji na Bielanach z lat międzywojennych. W tle kamieniczki położone przy ulicy Schroegera.
Zdjęcie. Czarno-biała fotografia historycznego kompleksu klasztoru oo. Kamedułów na warszawskich Bielanach.
Zdjęcie. Czarno-biała fotografia przystani w Lesie Bielańskim. Na drugim planie odpływający statek parowy.
Zdjęcie. Czarno-biała fotografia wieży ciśnień na terenie Akademii Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego na Bielanach.
Zdjęcie. Czarno-biała fotografia kamienicy przy Placu Konfederacji na warszawskich Bielanach. Na pierwszym planie widać przejeżdżający samochód.
Zdjęcie. Czarno-biała fotografia jednostronnie zabudowanej ulicy Kleczewskiej na warszawskich Bielanach.

Załączniki: