Bielany wyróżnione w rankingu "Gmina na 5!"

Mamy powody do radości. W ogłoszonym przez Szkołę Główną Handlową w Warszawie rankingu - Gmina na 5 - Dzielnica Bielany została wyróżniona za wspieranie przedsiębiorczości.

Składamu podziękowania dla zastępcy Burmistrza Dzielnicy Bielany – Katarzyny Potapowicz i zespołu z Wydziału Działalności Gospodarczej, którzy wytrwale pracuje na rzecz budowania dzielnicy przyjaznej dla biznesu oraz wspierającej przedsiębiorców.

Do uzyskania wyróżnienia na pewno przyczynił się także zastepca Burmistrza Dzielnicy Bielany Włodzimierz Piątkowski, który prowadzi politykę lokalową ukierunkowaną na wspieranie lokalnych przedsiębiorców.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy również do odwiedzenia naszej zakładki – Dla biznesu, gdzie znajdziecie informacje o tym jakie działania kierujemy do przedsiębiorców.