null

Bielany na YouTube

Drukuj otwiera się w nowej karcie

Zapraszamy do oglądania filmów z dzielnicowych imprez i wydarzeń na bielańskim kanale YouTube. Wśród kilkudziesięciu realizacji można obejrzeć m.in.: realacje z pikników "Witaj Lato", "Wianków", "Żegnaj Lato"; relację z tegorocznego 37. Biegu Chomiczówki i 15. Biegu o Puchar Bielan, czy relację z otwarcia „Szopki” Józefa Wilkonia po renowacji. 

Szczególnie polecamy film "Mazurek Bielański" zrealizowany z okazji przypadającej w 2018 roku 100. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Ten niezwykły obraz z pianistą jazzowym i kompozytorem Arturem Dutkiewiczem. Został zrealizowany w plenerze – wśród kadrów można rozpoznać Akademię Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego, Plac Konfederacji czy Kościół i Podziemia Pokamedulskie. Po raz pierwszy w historii fortepian muzyka pojawił się na stacji metra Stare Bielany.

Na uwagę zasługuje także krótki film poświęcony eko-aktywnościom pn. "Ogrody Modraszka", czyli cykl warsztatów edukacyjnych dla najmłodszych mieszkańców Bielan. Jedną z ostatnich realizacji poświęciliśmy 37. Biegowi Chomiczówki i 15. Biegowi o Puchar Bielan. Tradycyjnie w trzecią niedzielę stycznia rywalizację w duchu fair play zarejestrowaliśmy na Chomiczówce.

Zapraszamy do subskrybowania:
https://www.youtube.com/channel/UCfvdjNNMsoHeFyCberofjfg
.