null

Bielańskie Spotkania ze sztuką

Drukuj otwiera się w nowej karcie
29.08.2020 - 29.08.2020
Plac zabaw przy ul. Kochanowskiego 22, Kochanowskiego 22, Warszawa

Serdecznie zapraszamy na "Bielańskie spotkania ze sztuką" czyli cykl spotkań teatralno-tanecznych prezentowanych w wybranych parkach na terenie Bielan. W tym roku nasze wydarzenia skierujemy głównie do widzów dorosłych i młodzieży, ale nie zabraknie także propozycji dla całej rodziny. Oprócz samego oglądania spektakli i performanców pragniemy zaprosić naszą publiczność do aktywnego udziału w wydarzeniach.

Data: 29 sierpnia - "RÓJ" czyli spektakl ruchowy dla młodzieży i dorosłych
Miejsce: Park Olszyna.
Godz. 17.00.
Opowiedziana ruchem historia królestwa umiejscowionego ponad czasem, gdzie zastany ład zostaje zburzony przez pojawienie się niespodziewanego gościa. Królowa, jej syn, dwórki i Obcy to postacie, które mogą stanowić doskonałą metaforę różnego rodzaju systemów: rodziny, szkoły, instytucji ale razem obrazują także symbol przemiany w obrębie jednostki. "Rój" łączy w sobie różne środki ekspresji ruchowej - pantomimę, teatr ruchu, kontakt improwizację.

Zasady bezpieczeństwa:
Z racji na obecną sytuację zwracamy się z ogromną prośbą o przestrzeganie zasad dotyczących bezpieczeństwa nas wszystkich.
Prosimy o zachowanie dwumetrowych odstępów, zachęcamy do wzięcia ze sobą maseczek lub przyłbic na wypadek gdyby dystans uległ zmniejszeniu do 1,5 m. (Uczestnictwo jest równoznaczne z akceptacją zasad bezpieczeństwa, szczegółowe zasady zostały znajdą Państwo w załączeniu).

Wstęp na wszystkie wydarzenia jest wolny.

Projekt dofinansowano ze środków M. St. Warszawa w ramach projektu „Bielańskie Spotkania ze Sztuka” współorganizowanym przez Dzielnicę Bielany m.st. Warszawy.