null

Bielańskie Mikołajki

Drukuj otwiera się w nowej karcie
04.12.2022 14:00 - 04.12.2022 18:00
Urząd Dzielnicy Bielany, ul. S. Żeromskiego 29
Bielańskie Mikołajki. Na czerwonej szarfie napis "Bielańskie Mikołajki", nad szarfą Święty Mikołaj na saniach, które ciągnie renifer. Dookoła szarfy ozdoby takie jak ciasteczkowy ludzik, śnieżki, świąteczne słodycze, bombka. Tło jasnoniebieskie.

Koncert Staszka Karpiela-Bułecki i Szymona Chyc-Magdzina z zespołu Future Folk wraz z Góralskimi Kolędnikami, zespół Viva La Musica i laureaci konkursu JoséSong, którzy zaprezentują prapremierowe piosenki z płyty "JoséSong Xmas Stars" oraz magia w wykonaniu Macieja Piskorza.

Będą świąteczne, rodzinne warsztaty przygotowywania ozdób świątecznych, animacje oraz konkursy z nagrodami. W jednym ze stanowisk przygotujemy dla Was atrakcje malowania twarzy, a w naszej fotobudce zrobicie sobie pamiątkowe zdjęcie.

Będzie również gość specjalny imprezy, czyli nikt inny jak sam Święty Mikołaj! Pogłoski chodzą, że będzie miał ze sobą worek pełen prezentów.

Odpalimy razem świąteczną iluminację i zimne ognie i będziemy bawić się do wieczora.


Dla fanów ekologii przygotowaliśmy super akcję, możecie wymienić drobne elektrośmieci na żywe choinki, a mamy ich do rozdania aż tysiąc!

Impreza odbędzie się na świeżym powietrzu, więc ubierzcie się ciepło. Na Bielanach zawsze jest gorąco, więc mroźna aura nam nie straszna. A dla zmarźluchów przygotowaliśmy gorącą zimową herbatę i barszcz czerwony.

To będzie magiczna impreza mikołajkowa!

Data: 4 grudnia 2022 r. (niedziela).
Godz.: 14:00.
Miejsce: teren przy Urzędzie Dzielnicy Bielany.

Ho, ho, ho!

Do zobaczenia!

Załączniki: