null

Bielańskie Mikołajki

Drukuj otwiera się w nowej karcie
05.12.2021 15:00 - 05.12.2021 19:00
teren przy Urzędzie Dzielnicy Bielany, S. Żeromskiego 29
na błękitnym tle zimowa sceneria i św. Mikołaj z prezentami

Wielkimi krokami zbliżają się „Bielańskie Mikołajki”, wydarzenie długo wyczekiwane przez najmłodszych mieszkańców dzielnicy. 5 grudnia, teren przy Urzędzie Dzielnicy Bielany zamieni się w świąteczną krainę. Mikołaj ze swoimi pomocnikami przygotowali wiele atrakcji.

W świąteczny klimat wprowadzi nas uruchomienie świątecznej iluminacji. Ozdoby mieniące się kolorami stanęły przy Urzędzie Dzielnicy Bielany oraz na Placu Konfederacji. Część ozdób zawisła również na latarniach wzdłuż al. Zjednoczenia na odcinku od ul. S. Żeromskiego do ul. J. Kasprowicza.

W ramach „Bielańskich Mikołajek” przygotowaliśmy warsztaty z tworzenia ozdób świątecznych z wykorzystaniem drewnianych zawieszek, szyszek, słoiczków i kokardek. Wyjątkowy wieczór umili koncert zespołu Viva la Musica oraz Mateusza Ziółko.

W trakcie wydarzenia będzie można posilić się przepysznym czerwonym barszczem i aromatyczną zimową herbatą.

Wymienimy także elektroodpady na piękne świąteczne drzewka. Mamy dla Państwa 500 świerków. 

Do punktu zlokalizowanego na parkingu urzędu od strony ul. L. Staffa można przynieść zużyte i niedziałające m.in.: ładowarki, telefony, komputery, baterie (minimum 100 sztuk), narzędzie elektryczne/elektroniczne oraz sprzęt RTV/AGD.

Punkt będzie czynny od godziny 15:00 do 18:00 lub do wyczerpania zapasu drzewek. Świerki będą cięte (wysokość ok. 1,5 m) lub w doniczkach (wysokość ok. 70 cm).

Data: 5 grudnia 2021 r. (niedziela).
Godz.: 15:00.
Miejsce: teren przy Urzędzie Dzielnicy Bielany, ul. S. Żeromskiego 29.


Informujemy, że wydarzenie realizowane jest zgodnie z obowiązującymi ograniczeniami, nakazami i zakazami w związku z wystąpieniem stanu epidemii (Rozporządzenie Rady Ministrów w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii, aktualne na dzień wydarzenia).

Załączniki:

Sprawdź lokalizację na mapie