null

Bielańskie granie - muzyczne pożegnanie wakacji

Drukuj otwiera się w nowej karcie
05.09.2020 - 05.09.2020
Plac zabaw przy ul. Kochanowskiego 22, Kochanowskiego 22, Warszawa

Zapowiada się muzyczna sobota na Bielanach. 5 września na terenie zielonym nad stacją metra Słodowiec zagrają Sami Hrab, Agata Nizińska (gościnnie) i SKUBAS.

Oprócz koncertów zapraszamy do stref tematycznych: kultura, sport i strefa foodtrucków.

Kilka słów o artystach:

Sami Harb, ma 31 lat i pochodzi z New Jersey, USA. Mieszka w Warszawie. W USA zdobył dyplom z psychologii, pracując nad swoją karierą muzyczną, występując w musicalach i pokazach talentów. Po ukończeniu studiów wyruszył w podróż, aby zdobyć więcej doświadczenia i wiedzy o ludziach. Po kilku latach zwiedzania USA, zdecydował się dołączyć do brata w Sopocie. Po 7 miesiącach koncertów na żywo i poszukiwaniach swojego powołania, postanowił przeprowadzić się do Warszawy i zostać nauczycielem języka angielskiego dla młodego pokolenia, jednocześnie występując w klubach i różnych miejscach muzycznych. Podczas nauczycielskiej przygody, został zaproszony do The Voice Of Poland przez samego Tomasza Kammela. Obecnie jest uczestnikiem "Czwórki" na Polsacie.

SKUBAS, artysta który stworzył jedną z piękniejszych polskich piosenek miłosnych o braku miłości. 
W swojej twórczości podróżuje w głąb ludzkich doświadczeń. Bez zbędnych upiększeń dotyka tematów, w których każdy słuchacz może odnaleźć cząstkę siebie. Wszystko to w akompaniamencie czasem czułych i delikatnych, czasem mrocznych, brudnych, niemal grunge’owych kompozycji.

Kiedyś znany głównie na scenie klubowej, szerszej publiczności dał się poznać dzięki wydanemu w 2012 autorskiemu albumowi „Wilczełyko”. Na swojej drugiej płycie – „Brzask” zaprezentował się już jako artysta kompletny.

Od czasu debiutu Skubas zagrał kilka tras koncertowych i wystąpił na najważniejszych polskich festiwalach (m.in. Open’er, Orange Warsaw Festival, Jarocin, Przystanek Woodstock). Brał również udział w takich projektach jak Męskie Granie Orkiestra, Obywatel GC v.2.0 czy Europejski Stadion Kultury.

Data: 5 września 2020 r. (sobota).
Godz. 17.00.
Miejsce: teren zielony nad stacją metra Słodowiec.

WSTĘP WOLNY!
UWAGA: Liczba miejsc w strefie koncertowej ograniczona.