null

Bielańskie Granie 2021

Drukuj otwiera się w nowej karcie
04.09.2021 15:00 - 04.09.2021 22:00
teren zielony przy stacji metro Słodowiec

kolorowa grafika z napisem Bielańskie Granie 2021 4 września metro Słodowiec

Rezerwujcie sobie pierwszą sobotę września, bo zapraszamy Was na imprezę łączącą dobrą muzykę, zabawę, sport i relaks.

Spotykamy się 4 września przy stacji metra Słodowiec.

Od godz. 15.00 startujemy z częścią piknikową z animacjami, grami i warsztatami dla każdego. Na wszystkich gości będzie czekać mnóstwo atrakcji w strefach: sportowej, eko, edukacyjnej oraz zdrowia. Proponujemy również chillout pod bielańskim niebem, na wygodnych skrzynkach i paletach, na których będzie można odpocząć i porozmawiać z przyjaciółmi. Natomiast wszystkich zgłodniałych i spragnionych chętnie obsłużą przyjezdne foodtrucki ze smacznym jedzeniem.

O godz. 19:00 rozpoczynamy wieczorną ucztę dla melomanów i fanów tańca przy muzyce na żywo. Chociaż jesień zbliża się wielkimi krokami, to w dniu BIELAŃSKIEGO GRANIA będzie naprawdę gorąco! Niezapomnianą rozrywkę zapewnią nam:

  • NATALIA KUKULSKA i Atom String Quartet
  • KARAŚ / ROGUCKI

Bądźcie z nami! Nie może Was zabraknąć!

Punkt szczepień

W godzinach 14.00 - 19.00 SPZZLO Warszawa-Żoliborz zaprasza dorosłych oraz dzieci powyżej 12. roku życia do Punktu Szczepień, który będzie zlokalizowany na terenie pikniku. Szczegóły: https://bielany.um.warszawa.pl/.../zaszczep-sie-na...

Zapraszamy do udziału w Narodowym Spisie Powszechnym!

W godzinach 15:00 – 19:00 czynny będzie punkt samospisu. Pracownicy Delegatury Biura Administracji i Spraw Obywatelskich w Dzielnicy Bielany będą obsługiwać osoby, które zgłoszą się w celu dopełnienia ustawowego obowiązku samospisu.

Data: 4 września 2021 r. (sobota).

Piknik rodzinny godz.: 15.00 – 18.00.
Koncerty od godz. 19.00.
Punkt szczepień: 14.00 – 19.00.
Punkt Narodowego Spisu Powszechnego: 15.00 – 19.00.

Miejsce: teren przy stacji metra Słodowiec.
WSTĘP WOLNY!


Informujemy, że wydarzenie realizowane jest zgodnie z obowiązującymi ograniczeniami, nakazami i zakazami w związku z wystąpieniem stanu epidemii (Rozporządzenie Rady Ministrów w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii, aktualne na dzień wydarzenia).

Załączniki:

Sprawdź lokalizację na mapie