null

Bielańskie Duszki  

Drukuj otwiera się w nowej karcie
28.10.2021 17:00 - 28.10.2021 20:00
Urząd Dzielnicy Bielany, ul. S. Żeromskiego 29
 Na tle rozgwieżdżonego nieba wystaje kawałek okrągłego księżyca. Na nim dynia, nietoperze i czarownica na miotle i czarna plama z napisem Bielańskie Duszki

Bielańskie Duszki to współczesna, zabawa dla dzieci nawiązująca do obchodzonych w różnych krajach zaduszek. W ten wyjątkowy wieczór spotkacie m.in. duchy z Polski, Hiszpanii, Japonii, Meksyku, Hiszpanii, Gwatemali, Francji, Ekwadoru, USA i Filipin ale zapewniamy, że wszystkie będą przyjazne, wesołe  i rozbrykane.

Powołujemy zespoły specjalnych pomocników, które dzięki wykonywaniu rozmaitych zadań charakterystycznych dla danego kraju zdobędą przychylność duchów, zdobywając jednocześnie naklejki, za które na końcu czeka nagroda. Do dzieła!

Punkty mieszczą się przy następujących lokalizacjach:

 1. START i META - Urząd Dzielnicy Bielany m.st. Warszawy ul. S. Żeromskiego 29;
 2. Zapiekanki u Pandy przy skrzyżowaniu ul. Żeromskiego i ul. Jarzębskiego;
 3. Wake Cup Cafe, al. Zjednoczenia 1;
 4. Slou, al. Zjednoczenia 11;
 5. Cafe de la Poste, ul. E. Schroegera 72;
 6. Roślina Cafe, ul. E. Schroegera 80;
 7. Jadłostacja, ul. J. Kasprowicza 48;
 8. Ministerstwo Kawy na Bielanach, al. Zjednoczenia 46;
 9. Kawiarnia Czytelnia, al. Zjednoczenia 50.

Zasady Gry:

 1. Do zabawy niezbędna jest Karta Gry, którą możecie odebrać w dniu wydarzenia z punktu przy Urzędzie Dzielnicy Bielany m.st. Warszawy ul. Żeromskiego 29 od godz.:17:00. Pamiętajcie, że mamy ograniczoną liczbę miejsc.
 2. Na mapie zaznaczonych jest 9 punktów - w każdym z nich czekają zadania, które należy wykonać.
 3. Udział w zabawach w każdym z punktów, potwierdzany jest naklejką w odpowiednim miejscu na karcie gry. Każde dziecko otrzymuje oddzielną kartę gry.
 4. Po przejściu 7 punktów i wykonaniu zadań, możecie odebrać  pamiątkowe nagrody przy Urzędzie Dzielnicy Bielany m.st. Warszawy.
 5. Punkty gry możecie odwiedzać w dowolnej kolejności. Zadania nie są punktowane, a czas gry zespołu nie jest mierzony.
 6. Gra dla wszystkich zespołów kończy się o godzinie 20.00.

Jeśli macie ochotę wczuć się bardziej w klimat gry to oczywiście zapraszamy w przebraniach. Dodatkowo na starcie gry czekają na dzieci 2 stanowiska z malowaniem buziek, dla wszystkich którzy, chcieli a nie zdążyli wejść w klimat naszej gry. Do wyboru będzie kilka wzorów.

Na mecie oprócz pamiątkowych dyplomów i drobnych upominków będzie czekała na wszystkich gorąca herbata i kawa.

Dodatkowo, każdy z punktów przy których toczy się gra, przygotował tego dnia coś specjalnego. W niektórych miejscach będziecie mogli kupić charakterystycznych dla danego kraju smakołyk.

Więcej informacji znajdziecie na wydarzeniu oraz w mediach społecznościowych Bielańskiego Ośrodka Kultury oraz Urzędu Dzielnicy Bielany.

Data: 28 października 2021 r.
Godz.: 17:00 – 20:00.
Miejsce: start i meta Urząd Dzielnicy Bielany m.st. Warszawy ul. S. Żeromskiego 29.


Informujemy, że wydarzenie realizowane jest zgodnie z obowiązującymi ograniczeniami, nakazami i zakazami w związku z wystąpieniem stanu epidemii (Rozporządzenie Rady Ministrów w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii, aktualne na dzień wydarzenia).

Załączniki:

Sprawdź lokalizację na mapie