null

Bielańskie Dni Seniora

Drukuj otwiera się w nowej karcie
16.10.2021 14:00 - 16.10.2021 20:00
Różne lokalizacje
Grupa seniorów słuchających mężczyzny grającego na gitarze

Serdecznie zapraszamy na kolejną edycję Bielańskich Dni Seniora.

Kochani Seniorzy,

Choć przyszła do nas jesień, to wcale nie oznacza, że trzeba spędzać szare i ponure dni w domu. Nic bardziej błędnego! Mimo, że pożegnaliśmy już lato, to czas na dobrą zabawę i dobry humor wcale nie minął. Zapraszam Was bowiem na Bielańskie Dni Seniora, organizowane z okazji Międzynarodowego Dnia Osób Starszych. Nikogo z Was nie może na nich zabraknąć, bo mimo obostrzeń i troski o zdrowie, warto wyjść z domu i spotkać się w miłym gronie, by trochę się rozerwać.

Od 4 do 16 października każdy z Was znajdzie dla siebie wspaniałe rozrywki. Przygotowaliśmy dla Państwa spotkania z interesującymi ludźmi, wydarzenia kulturalne, integracyjne, sportowe… Poprzednie edycje pokazały, że święto seniorów cieszy się na Bielanach ogromną popularnością, a wspaniały kontakt z mieszkańcami 60+ pozwolił nam na przygotowanie programu jeszcze bardziej dedykowanego Państwa potrzebom i oczekiwaniom. Jestem przekonany, że oferta przygotowana przez Urząd Dzielnicy Bielany w pełni Was usatysfakcjonuje i sprawi, że nie będziecie się nudzić, a świetnie bawić.

Życzę więc fantastycznej zabawy i zapraszam wszystkich Państwa do czynnego udziału w tegorocznych Bielańskich Dniach Seniora. Pamiętajmy jednak o zasadach bezpieczeństwa – zachowujmy dystans, zakładajmy maseczki i często dezynfekujmy ręce. A wtedy będziemy zdrowi, pełni sił i gotowi na kolejne wspaniałe wydarzenia, zabawy i przygody.

Do zobaczenia!

Grzegorz Pietruczuk
Burmistrz Dzielnicy Bielany m.st. Warszawy

Wszelkie informacje na temat zapisów i terminów dostępne w załączonym folderze. Folder w wersji papierowej dostępny będzie od 4 października 2021 r. w Urzędzie Dzielnicy Bielany (punkt informacyjny – Wydział Obsługi Mieszkańców).


Informujemy, że wydarzenie realizowane jest zgodnie z obowiązującymi ograniczeniami, nakazami i zakazami w związku z wystąpieniem stanu epidemii (Rozporządzenie Rady Ministrów w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii, aktualne na dzień wydarzenia).

Załączniki:

Sprawdź lokalizację na mapie