null

Bielańskie Dni Seniora

Drukuj otwiera się w nowej karcie

Szanowni Państwo,

Za nami bardzo trudne wiosna i lato. Epidemia koronawirusa zmieniła życie wszystkich, w tym Was, bielańskich seniorów. Jednak w tych najtrudniejszych dniach mogliście – i zawsze możecie - liczyć na Bielański Zespół Wsparcia jak i wolontariuszy skupionych w facebookowej grupy sąsiedzkiej Pomocne Bielany. W czasie, gdy nikt nie mógł wychodzić z domu, nasi wolontariusze dostarczali Wam ciepłe posiłki, zakupy, a także lekarstwa i inne niezbędne rzeczy.

Nie czas jednak na utyskiwanie i utratę dobrego nastroju. Przed nami Bielańskie Dni Seniora, organizowane z okazji Międzynarodowego Dnia Osób Starszych, podczas których nie może żadnego z Was zabraknąć. Blisko trzy tygodnie października, od 1 do 17, to czas, w którym każdy z Was znajdzie dla siebie wspaniałe rozrywki. Bielańskie Dni Seniora będą bowiem jak zwykle przepełnione spotkaniami z interesującymi ludźmi, wydarzeniami kulturalnymi, integracyjnymi, sportowymi… Poprzednie edycje pokazały, że święto seniorów cieszy się ogromną popularnością, a wspaniały kontakt z mieszkańcami 60+ pozwolił nam na przygotowanie programu jeszcze bardziej dedykowanego Państwa potrzebom i oczekiwaniom. Jestem pewien, że oferta stworzona przez Urząd Dzielnicy Bielany będzie dla Was satysfakcjonująca.

Życzę wspaniałej zabawy i zapraszam wszystkich Państwa do czynnego udziału w tegorocznych Bielańskich Dniach Seniora. Pamiętajmy jednak o zasadach bezpieczeństwa – zachowujmy dystans, zakładajmy maseczki i często dezynfekujmy ręce.

Bielańskie Dni Seniora 1 - 17 października 2020 - zapraszamy na stronę bielany.waw.pl/bielanskiedniseniora2020

plakat_dni_seniora_2020.jpg

Załączniki: