null

Bielańskie Bale Seniora w ostatni weekend września

Drukuj otwiera się w nowej karcie
30.09.2023 17:30 - 30.09.2023 23:30
Centrum Rekreacyjno-Sportowe, ul. Lindego 20
Uśmiechająca się para seniorów w trakcie tańca na tle konfetti.

Kolejna propozycja dla starszych mieszkańców dzielnicy Bielany. W piątek i niedzielę, 29 i 30 września, odbędą się „Bielańskie Bale Seniora” – w Centrum Rekreacyjno-Sportowym przy ul. Lindego 20. Wydarzenie organizowane jest w ramach obchodów Bielańskich Dni Seniora.

Zaplanowane zostały dwa „Bielańskie Bale Seniora”. Oba odbędą się w piątek i sobotę, 29 i 30 września, w godzinach 17.30-23.30.

Bale są biletowane. Wejściówki będą sprzedawane tylko w czwartek, 21 września, od godz. 9 do 12 w Urzędzie Dzielnicy Bielany przy ul. Żeromskiego 29 (wejście C od ul. Jarzębskiego). Cena biletu to 45 zł za osobę, a jedna osoba może maksymalnie kupić dwie wejściówki.

Jedna osoba może wziąć udział tylko w jednym balu, zatem musi wybrać, którego dnia chce w nim uczestniczyć. Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zakupu.

„Bielańskie Bale Seniora” są jednymi z wielu wydarzeń, jakie przygotowaliśmy dla starszych mieszkańców Bielan z okazji kolejnej edycji Bielańskich Dni Seniora, które odbędą się od 22 września do 22 października.

- Bielańskie Dni Seniora organizowane są z okazji Międzynarodowego Dnia Osób Starszych. Dlatego zachęcam was, drodzy seniorzy, nie tylko do przyjścia na bal, ale przede wszystkim do skorzystania z wielu innych przygotowanych wydarzeń i spędzenia jesiennego czasu na wspólnych spotkaniach, dobrej zabawie i poszerzaniu horyzontów - mówi Grzegorz Pietruczuk, burmistrz Bielan.

Harmonogram wydarzeń z okazji bielańskich Dni Seniora znajduje się na naszej stronie internetowej w komunikacie „Seniorze, to Twoje dni!”.

Plakat informujący o „Bielańskich Balach Seniora”. Na górze plakatu uśmiechająca się para seniorów w trakcie tańca na tle konfetti, na dole na blado-pomarańczowym tle podane informacje o wydarzeniu.