null

Bielańska Akademia Umiejętności w kwietniu

Drukuj otwiera się w nowej karcie

Bielańska Akademia Umiejętności zaprasza w kwietniu na cykl warsztatów i spotkań.

PROGRAM:
4 kwietnia (czwartek) godz. 19:00 – Spotkanie: "Praca zdalna, samotne podróżowanie i inne dziwactwa."

  • Jak zacząć pracować zdalnie?
  • Jak zdobywać nowe zlecenia?
  • Jak łączyć to z podróżowaniem?

Na te, i inne pytania odpowie Wam Olimpia, która przez 8 miesięcy prowadziła życie cyfrowego nomady, a pod koniec stycznia wyjechała na 1,5 miesięczną, samotną podróż po Azji z laptopem i zapasem ładowarek pod pachą.

Jej relacje znajdziecie na https://www.instagram.com/dobrzewszedzie/

Olimpia Jenczek - specjalista do spraw kreowania wizerunku w sieci. Zawodowo zajmuje się komunikacją i kreowaniem wizerunku w mediach społecznościowych - zarówno marek komercyjnych, jaki i organizacji pozarządowych.

Kiedyś współpraca z #ngopl wypełniała życie po pracy, dziś jest ważnym elementem dnia codziennego. Współpracuje z Fundacją WOŚP jako wolontariusz Grupy Centrum Prasowe podczas Finału WOŚP oraz Festiwalu Pol'and'Rock. Od 3 lat organizuje Strefę Inicjatyw Społecznych na Slot Art Festiwalu. Prowadzi szkolenia z zakresu promocji w sieci, autorka książki "Nie zostawaj w tyle – jak wykorzystywać media społecznościowe do promocji i komunikacji działań NGO".

Ciągle szuka nowych inspiracji. Kocha podróżować, najchętniej autostopem (3 wyścigi po Europie).


Rejestracja na spotkanie: https://pracazdalnasmbau.evenea.pl/
Wydarzenie na FB: https://www.facebook.com/events/1027241100801019/

6 kwietnia 2019 r. (sobota) godz. 10:00-14:00 – Warsztaty: "O współpracy z influencerami!"
O co chodzi w tym całym Influencer Marketingu? Jak wygląda współpraca z twórcami internetowymi od kuchni? Dlaczego się sprzedali i wciskają nam pierdoły za pieniądze? Czy można pogodzić interesy influencera, marki, agencji? Jak zrealizować kampanię, która wywrze realny wpływ, zbuduje świadomość marki, podniesie sprzedaż? Jakie błędy najczęściej
popełniamy?

I dlaczego NIE warto zakładać bloga?

Zuza Ledworowska - specjalistka influencer marketingu & social media, blogerka, podróżniczka. Najszerszy uśmiech influsfery. Pracuje w agencji kreatywnej Tears of Joy specjalizującej się w mikroinfluencerach. Na co dzień zajmuje się także organizacją Środa Dzień Bloga - fajnego i merytorycznego wydarzenia dla twórców internetowych. Przez 2 lata mieszkała w Bangkoku i to w Azji rozpoczęła swoją przygodę ze światem mediów społecznościowych. Prowadzi bloga Jestem Zuza o Tajlandii i pracy zdalnej. Marzy o cyfrowym nomadyzmie - do końca 2019 chce zamieszkać na rajskiej wyspie i pracować z widokiem na ocean.

ZAPISY NA WARSZTATY: https://bausm1.evenea.pl/
Ilość miejsc ograniczona!
Wydarzenie na FB: https://www.facebook.com/events/1249648675187388/

11 kwietnia 2019 r. (czwartek) godz. 19:00 – Spotkanie: "Czym jest crowdfunding?"/ Maciek Budzich
Czym jest crowdfunding (finansowanie społecznościowe) i jak zdobyć pieniądze na realizację własnych projektów, marzeń i idei.

O podstawowych elementach związanych z przygotowaniem kampanii crowdfundingowej (pozyskiwaniu pieniędzy od społeczności przy pomocy takich portali jak PolakPotrafi.pl, wspieram.to, OdpalProjekt.pl) opowie Maciek Budzich - autor bloga mediafun o mediach, reklamie i marketingu, współautor największego słuchowiska na świecie (Biblia AUDIO superprodukcja) sfinansowanego za pomocą crowdfundingu.

Maciek „mediafun” Budzich
Autor bloga o mediach, marketingu i reklamie – mediafun.pl. Pasjonat, obserwator nowych mediów, niestandardowych działań reklamowych i wszystkiego co jest związane z nowymi technologiami i ich zastosowaniem w budowaniu marki i przedsiębiorczością. Przygląda się kampaniom reklamowym, mniej lub bardziej udanym akcjom wirusowym, influencerom, blogosferze, tropi nieetyczny marketing „szemrany”, wykorzystuje i testuje większość dostępnych narzędzi społecznościowych. Nigdy nie robił standardowych prezentacji, dlatego jego wystąpienia i vlogi wypełnione są merytoryką, humorem i mnóstwem przykładów, podane w odpowiednich proporcjach i należytym dystansem.

Przez Onet „Blog Roku” wybrany blogerem dekady, przez blogerów (Blog Forum Gdańsk) wybrany blogerem odpowiedzialnym społecznie. W wolnym chwilach wielki fan Skandynawii i Islandii oraz dobrej whisky.
Nadal nie wie czy reklama kłamie.


REJESTRACJA NA SPOTKANIE: https://crowdfundingbau.evenea.pl/
Wydarzenie na FB: https://www.facebook.com/events/2149917478436064/

13 kwietnia 2019 r. (sobota), godz. 10:00-14:00 – Warsztaty: "Informacja w mediach społecznościowych"
Podczas tego warsztatu prowadzący opowie o tym, na co uważać korzystając z social media, jak można weryfikować strony/osoby, żeby więcej się o nich wiedzieć i sprawdzić, czy są wiarygodne. Będzie także mówić o zjawisku "fake news". Podpowie, jak się przed nim bronić, na co zwracać uwagę, gdy przeczytamy coś kontrowersyjnego w sieci. Wyjaśni, jakie są podstawowe narzędzia i metody, aby nie dać się nabrać na sensacje z internetu.

Jan Kunert - dziennikarz Konkret24, portalu TV24, zajmującego się weryfikacją fake news, analizą informacji z sieci, ujawnianiem dezinformacji. Wcześniej pracował w Polsat News. Od 11 zajmuje się dostępem do informacji publicznej.

REJESTRACJA: https://bausm3.evenea.pl/
Wydarzenie na FB: https://www.facebook.com/events/989731468081071/

18 kwietnia 2019 r. (czwartek) godz. 18:30 – Webinarium: "Jak angażować odbiorców?"

To webinarium będzie pigułą inspiracji - przeglądem oraz analizą postów, które zaangażowały odbiorców w sieci! Zobaczycie zarówno wpisy z FB, Insta, jak i treści z InstaStories! 18 kwietnia około godz. 18:20 zaparz herbatę, rozsiądź się wygodnie na kanapie i otwórz głowę na nowe pomysły i dobre praktyki!

Olimpia Jenczek - specjalista do spraw kreowania wizerunku w sieci. Zawodowo zajmuje się komunikacją i kreowaniem wizerunku w mediach społecznościowych - zarówno marek komercyjnych, jaki i organizacji pozarządowych. Kiedyś współpraca z #ngopl wypełniała życie po pracy, dziś jest ważnym elementem dnia codziennego. Współpracuje z Fundacją WOŚP jako wolontariusz Grupy Centrum Prasowe podczas Finału WOŚP oraz Przystanku Woodstock. Zajmuje się również współtworzeniem Strefy Inicjatyw Społecznych na Slot Art Festiwalu. Od dwóch lat poznaje coraz większe grono osób związane z 3-cim sektorem, dzięki prowadzeniu szkoleń z zakresu promocji w sieci. Autorka książki "Nie zostawaj w tyle - jak wykorzystywać media społecznościowe do promocji i komunikacji działań NGO"

Link do webinarium otrzymasz mailem parę dni przed spotkaniem.
ZAREJESTRUJ SIĘ TUTAJ: https://bausocialmedia6.evenea.pl/
WEBINARIUM JEST BEZPŁATNE - ilość miejsc ograniczona
Wydarzenie na FB: https://www.facebook.com/events/1302929266512568/

27 kwietnia 2019 r. (sobota), godz. 10:00-14:00 – Warsztaty: "Daj się poznać z dobrej strony!"
W dzisiejszych czasach, kiedy ilość narzędzi internetowych do promocji samego siebie jest niezliczona, musimy nauczyć się wybierać te, które pomogą nam w osiąganiu konkretnych celów.

Żeby jednak wybrać odpowiednie narzędzia - warto sobie najpierw takie cele określić, a później zająć się swoimi profilami tak, aby pokazały nas z jak najlepszej strony pozostając przy tym prawdziwą i integralną cząstką nas samych. Na warsztatach porozmawiamy o tych najbardziej podstawowych - Facebooku, Instagramie i o tym coraz częściej zastępującym CV - Linkedinie. Nawet jeśli wiesz jak prowadzić te profile profesjonalnie - wpadnij podzielić się swoim doświadczeniem, a może przy okazji dowiesz się też czegoś nowego?

Katarzyna Nadia Walczak - z wykształcenia pedagog i terapeutka ASD, aktualnie studentka psychologii. Prowadzeniem szkoleń zajmuje się od 10 lat. Wieloletnia wolontariuszka i pracowniczka Fundacji Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy, teraz pracująca w prężnie rozwijającym się polskim start-upie Prowly. Kobieta o wielu zainteresowaniach i pasjach, z których najważniejsze to podróże, jedzenie joga i przede wszystkim - życie w jak największej zgodzie z naturą mimo mieszkania w mieście, o czym wspomina często na swoim profilu na Instagramie Bez plastiku @bezplastikuc

Wydarzenie na FB: https://www.facebook.com/events/2220467421405056/