null

Bielańska Akademia Umiejętności – Salsa Cubana w parach

Drukuj otwiera się w nowej karcie
24.09.2022 14:00 - 24.09.2022 17:00
Bielańskie Centrum Edukacji Kulturalnej im. Jonasza Kofty, ul. Szegedyńska 9a
BAU Taniec. Napis

W trakcie zajęć sięgniemy po technikę tańca rodem z gorącej Kuby! Poczujecie się jak na rozgrzanych słońcem ulicach Hawany – energetyczna muzyka, zabawa tańcem w parze i dużo uśmiechu!

Martica Zaldivar – Tańczy od kiedy skończyła 5 lat. W salsie kubańskiej szkoliła się pod okiem najlepszych instruktorów w kraju i zagranicą, a także w czasie licznych wyjazdów na Kubę. Prowadzi zajęcia skupiając się na lady stylingu w salsie, bachacie i latin fusion. Jako tancerka łączy elegancję tańca towarzyskiego z pazurem latynoskiej ulicy.

Łukasz Komorowski – Ruch to jego drugie imię. Zaczął tańczyć ponad 11 lat temu. Specjalizuje się w salsie, bachacie oraz acro jodze. Taniec to dla niego emocje, pasja i dialog między partnerami – bez tego nawet najlepsza technika nie jest wystarczająca. Jego zajęcia emanują przyjazną, wspierającą i dającą przestrzeń na rozwój atmosfera.

Data: 24 września 2022 r. (sobota).
Godz.: 14:00 – 15:20 (podstawy), 15:40 – 17:00 (open).
Miejsce: Bielańskie Centrum Edukacji Kulturalnej im. Jonasza Kofty.

Wydarzenie bezpłatne. Liczba miejsc ograniczona.

Warsztaty dla osób powyżej 16 lat mieszkających w Warszawie.

Obowiązuje akceptacja regulaminu, w przypadku niepełnoletności oświadczenie Opiekuna. Regulamin i oświadczenie do pobrania tutaj BAU – Taniec (Regulamin 2022).

Zapisy poprzez stronę: BAU – Taniec.


Źródło: www.akademiaumiejetnosci.czterywymiary.org.

Sprawdź lokalizację na mapie