null

Bielańska Akademia Umiejętności – Organic Move

Drukuj otwiera się w nowej karcie
24.09.2022 10:00 - 24.09.2022 13:20
Bielańskie Centrum Edukacji Kulturalnej im. Jonasza Kofty, ul. Szegedyńska 9a
BAU Taniec. Napis

Razem znajdziemy odpowiedź na pytanie „Jak świadomy ruch wpływa na nasze zdrowie i samopoczucie?”. Nauczymy się wrażliwości na ciało i jego subtelne sygnały, odkryjemy jego możliwości i będziemy dążyć do tego, jak poczuć się w nim najlepiej, jak to tylko możliwe.

Warsztat, bez ustalonych kroków czy choreografii, pomoże Ci odkryć autentyczny taniec, bazujący na organicznym ruchu, uważności czy beznapięciowym działaniu. Zintegrujesz energię płynącą w ciele do lepszej jakości i ekonomii ruchu, jak i świadomości ciała oraz czystej radości płynącej z tańca.

Adam Adamonis – zanim został aktorem był tancerzem, osiągnął najwyższą klasę S. Przygodę z aktorstwem rozpoczął po połączeniu tańca z pracą sceniczną. Występuje na scenach teatrów polskich, zagranicznych i jest też znany z ról w popularnych serialach telewizyjnych. Ma 20-letnie doświadczenie w pracy z ludźmi, prowadzi treningi indywidualne i warsztaty grupowe. Ukończył 2-letni kurs Psychologii Zorientowanej na Proces. Stworzył autorską metodę Organic Dance – pracy z ciałem wykonywanej poprzez swobodny ruch.

Data: 24 września 2022 r. (sobota).
Godz.: 10:00 – 11:30 (podstawy), 11:45 – 13:20 (open).
Miejsce: Bielańskie Centrum Edukacji Kulturalnej im. Jonasza Kofty.

Wydarzenie bezpłatne. Liczba miejsc ograniczona.

Warsztaty dla osób powyżej 16 lat mieszkających w Warszawie.

Obowiązuje akceptacja regulaminu, w przypadku niepełnoletności oświadczenie Opiekuna. Regulamin i oświadczenie do pobrania tutaj BAU – Taniec (Regulamin 2022).

Zapisy poprzez stronę: BAU – Taniec.


Źródło: www.akademiaumiejetnosci.czterywymiary.org.

Sprawdź lokalizację na mapie