null

Bielańska Akademia Seniora

Drukuj otwiera się w nowej karcie
21.03.2022 10:00 - 21.03.2022 15:00
Bielańska Akademia Seniora. Logo z sową.

W ramach Akademii seniorzy będą mogli korzystać z zajęć w formie wykładów otwartych i warsztatów o charakterze edukacyjnym, artystycznym oraz rozwijającym zainteresowania i umiejętności (spotkania z ludźmi kultury, nauki, sztuki).

Przewidziano również działania rekreacyjno – wypoczynkowe promujące zdrowy styl życia, działania profilaktyczne dotyczące zdrowia, wyjścia do instytucji kultury (np. do kina) oraz działania o charakterze integrującym uczestników programu - zorganizowane zostanie ognisko integracyjne (z animatorem), które to będzie dla seniorów okazją do rozmowy, wyjścia z domu, spędzenia czasu w miłej atmosferze.

Ponadto dla najbardziej aktywnych uczestników każdej edycji Bielańskiej Akademii Seniora (ok. 50 osób z każdej edycji) przewidziano zorganizowanie wycieczki autokarowej.

Zapisy wyłącznie telefoniczne od:
21 marca 2022 r. (poniedziałek)
w godz.: 10:00 – 15:00
tel.: (+48) 501 637 375 lub (+48) 799 075 088.

Zajęcia w ramach Bielańskiej Akademii Seniora są bezpłatne – liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

O terminie spotkania inauguracyjnego będziemy informować telefonicznie.


Informujemy, że wydarzenie realizowane jest zgodnie z obowiązującymi ograniczeniami, nakazami i zakazami w związku z wystąpieniem stanu epidemii (Rozporządzenie Rady Ministrów w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii, aktualne na dzień wydarzenia).

Załączniki: