null

Pobiegnij dla Północniaków na Młocinach!

Drukuj otwiera się w nowej karcie
12.06.2021 08:00 - 12.06.2021 11:00
Park Młociński

Zapraszamy do udziału w "Biegu dla Północniaków na Młocinach". Spędź aktywnie początek czerwcowego weekendu na Młocinach, jednocześnie pomagając bezdomnym psiakom!

Jeśli chociaż trochę biegasz i masz psa, to okazja by świetnie się bawić, obcować z przyrodą, zjeść kiełbaskę z ogniska, wygrać fajne nagrody, dostać różne upominki, dowiedzieć się czegoś o samej dyscyplinie canicross. Dzięki temu, że dystans jest krótki (3,5 km), każdy ma okazję się wykazać. A na koniec, by już na spokojnie obejrzeć zieloną trasę, przejść się po niej wolnym tempem. 

Wydarzenie patronatem honorowy objął Burmistrz Urzędu Dzielnicy Bielany – Grzegorz Pietruczuk, a Urząd Dzielnicy wsparł je w postaci statuetek i medali. Dla wszystkich uczestników zostały przygotowane pakiety startowe, przekazane przez firmę Husse, z pysznymi smakołykami dla psiaków,  a także osłonki na kamerki (przydatne w dobie pandemii) i materiały biurowe (http://adifeed.pl/), owoce oraz medale dla ludzi i…. psów (!), ufundowane przez „Ciacho z sercem” (https://www.facebook.com/ciachozsercem/).

Do wygrania będą między innymi:

Losowanie nagród w postaci:

Ze względu na pandemię jest tylko 30 miejsc!

Link do zapisów:
https://virtualrace.com.pl/zawody/info/136

Link do wydarzenia na Facebooku:
https://www.facebook.com/events/1229342060818526/

Autorka zdjęcia: Agnieszka Soszyńska. 

W przypadku pytań, zapraszamy do kontaktu z organizatorami przez formularz na stronie VirtualRace lub pod adresem: biegdlapolnocniakow@gmail.com

Termin: 12.06.2021 r.
Godz.: 8:00-11:00.
Miejsce: Park Młociński (ul. Papirusów).