null

Biblioteka w... Internecie

Drukuj otwiera się w nowej karcie

Choć biblioteka przy ulicy Romaszewskiego (d. Duracza) jest zamknięta, to jej pracownicy przygotowali zajęcia, które będą transmitowane w internecie. - Będą to 20-minutowe zajęcia edukacyjno-kulturalne - mówi dyrektor placówki Witold Kon.

W poniedziałki krytyk filmowy Łukasz Maciejewski będzie polecał i omawiał filmy, które w nadchodzącym tygodniu będzie można obejrzeć w telewizji. Pracownicy biblioteki będą również prezentować recenzje książek warte przeczytania. We wtorki z kolei odbywać się będą internetowe kursy dla seniorów z zakresu obsługi komputera oraz, przygotowany przez Mediatekę Start-Meta program o grach planszowych.

Z kolei w środy z biblioteki w alei Reymonta nadawane będą programy z cyklu czytania dla dzieci. Czwartki upłyną pod znakiem zajęć plastycznych, a w piątki obejrzymy materiały kulinarne inspirowane literaturą. W teatrzyku Kamishibi obejrzymy z kolei opowiadania z wykorzystaniem plansz z obrazkami. - Zajęcia będą emitowane na profilu Facebook biblioteki w poszczególne dni od godz. 12 - mówi dyrektor Witold Kon.

Więcej informacji znajdziecie na stronie http://www.bibliotekabielany.waw.pl/

shutterstock_1553869088.jpg