null

Bezpłatny webinar "Tomek w Urzędzie Pracy: Mikropożyczka"

Drukuj otwiera się w nowej karcie

Drodzy Mieszkańcy! Przedsiębiorcy!

Już niebawem, 24 września o godz. 13:00 zapraszamy Państwa na bezpłatny webinar „Tomek w Urzędzie Pracy: Mikropożyczka”, organizowany przez Bielański Integrator Przedsiębiorczych.
W trakcie spotkania nasz ekspert podatkowy Tomasz Niwiński wspólnie z doradcą zawodowym z warszawskiego Urzędu Pracy – Panią Anną Wacławiak-Szymańską omówią najważniejsze aspekty dotyczące rozliczania i umarzania mikropożyczki.

Przewidziana jest również sesja z możliwością zadawania pytań obu prelegentom przez uczestników.
Zapisy na webinar: https://integrator.naszebielany.pl/index.php/miesieczny/wydarzenie/192/-

Przypominamy również, że od 22 czerwca Bielański Integrator Przedsiębiorczych został ponownie otwarty i działa na nowych zasadach uwzględniających wysokie standardy sanitarne.
Stacjonarnie w budynku Integratora przy Al. Zjednoczenia 25 można teraz skorzystać z biurka do pracy z bezpłatnym i nielimitowanym dostępem do internetu lub salki do spotkań indywidualnych.
Oferta dotyczącą szkoleń i networkingu realizowana jest cały czas w formule online.

Serdecznie zapraszamy także na bezpłatne indywidualne konsultacje dla przedsiębiorczych w ramach #WarszawaWspiera_Przedsiębiorców:

  • w sprawie funduszy europejskich
  • księgowo-podatkowe
  • konsultacje z radcą prawnym

Forma konsultacji do wyboru: stacjonarnie lub online!
Zapisy na: https://integrator.naszebielany.pl/

Więcej informacji dot. nowego regulaminu i zasad działania BIP-u w czasie pandemii znajduje się na stronie internetowej https://integrator.naszebielany.pl/ i FB  Bielańskiego Integratora Przedsiębiorczych https://www.facebook.com/Integrator.Bielany/

Zapraszamy także do kontaktu telefonicznego (22) 443 47 02 lub mailowego bielany.integrator@um.warszawa.pl/

top_new.jpg