null

Baw się na sportowo z Hasten

Drukuj otwiera się w nowej karcie
31.10.2021 09:00 - 31.10.2021 16:00
CRS Bielany, ul. S.B. Lindego 20
Napis na niebiesko żółtym tle 31.10.2021 r. niedziela, Pływalnia CRS Bielany, ul. Lindego 20. Baw się na sportowo z Hasten dla dzieci i dorosłych

Masz ochotę na aktywną niedzielę? Zdobądź kartę pływacką i sprawdź się w Międzynarodowym Teście Sprawności Fizycznej! Baw się na sportowo z Hasten to bezpłatne wydarzenie dla całej rodziny w Centrum Rekreacyjno-Sportowym na Bielanach.

Pogoda nie pozwala spędzić aktywnie weekendu? Nie wiesz co robić w Warszawie z dziećmi w niedzielę? Brakuje Wam ruchu? Na szczęście 31 października (niedziela) powraca Baw się na sportowo z Hasten. Rodziny, które przybędą do CRS Bielany przy ul. Lindego 20, będą mogły przystąpić do egzaminu na kartę pływacką oraz Międzynarodowego Testu Sprawności Fizycznej. Wstęp jest darmowy, ale wymaga rejestracji przez internetowy formularz.

Program wydarzenia podzielono na dwa bloki.

Na początek organizatorzy zapraszają na pływalnię. Od 9:00 do 11:30 entuzjaści pływania w każdym wieku będą mogli otrzymać wskazówki od wykwalifikowanych trenerów ze szkoły pływania Academy of Hasten, pokonać wodny tor przeszkód oraz zdać egzamin na kartę pływacką.

Co obejmuje ten egzamin? Skok do wody ze słupka w dowolny sposób, przepłynięcie 5 m pod wodą, przepłynięcie 200 m ciągiem, w tym co najmniej 50 m stylem grzbietowym.

Następnie rozpocznie się część „sucha”, czyli aktywności w hali sportowej. Między 12.00 a 13.30 każdy zainteresowany będzie mógł sprawdzić się w Międzynarodowym Teście Sprawności Fizycznej. Wszyscy uczestnicy otrzymają pamiątkowe dyplomy z uzyskanymi rezultatami. Organizatorzy nagrodzą pucharami sześcioro najlepszych zawodników – trzy kobiety i trzech mężczyzn.

Udział w wydarzeniu jest całkowicie darmowy. Aby móc uczestniczyć w egzaminie na pływalni i/lub teście sprawnościowym na hali sportowej wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy. Zgłoszenia trwają do 29 października 2021 r., do godz. 20:00.

Przed wzięciem udziału w aktywnościach należy zapoznać się z regulaminem wydarzenia, poddać się pomiarowi temperatury, a podczas wydarzenia stosować się do zaleceń sanitarnych obowiązujących w obiekcie sportowym.  

Wydarzenie organizuje Fundacja Hasten, Urząd Dzielnicy Bielany m.st. Warszawy oraz Centrum Rekreacyjno-Sportowe m.st. Warszawy w Dzielnicy Bielany.

Data: 31 października 2021 r. (niedziela).
Godz.: 9:00.
Miejsce: CRS Bielany, ul. S.B. Lindego 20.


Informujemy, że wydarzenie realizowane jest zgodnie z obowiązującymi ograniczeniami, nakazami i zakazami w związku z wystąpieniem stanu epidemii (Rozporządzenie Rady Ministrów w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii, aktualne na dzień wydarzenia).

Załączniki:

Sprawdź lokalizację na mapie