null

Bal karnawałowy dla dzieci pt. "Witajcie w naszej bajce"

Drukuj otwiera się w nowej karcie
02.02.2020 15:00 - 02.02.2020 16:30
Plac zabaw przy ul. Kochanowskiego 22, Kochanowskiego 22, Warszawa

Dobre Miejsce serdecznie zaprasza dzieci na karnawałowy bal przebierańców. W tym roku poprowadzą go aktorzy Teatru Bliżej Nieba. Bal przeznaczony dla dzieci od trzeciego do dziewiątego roku życia.

Podczas balu czeka na dzieci wiele atrakcji:
- bajkowe tańce,
- wesołe zabawy,
- quiz z nagrodami.
Udana zabawa gwarantowana!

"Teatr Bliżej Nieba tworzą nasi parafianie i przyjaciele. Jesteśmy rodzicami, nauczycielami, informatykami, bankowcami, studentami i... można by wiele wymieniać. Pochodzimy z różnych miejsc, mamy różne wykształcenie i jesteśmy w rożnym wieku, jednak jedno nas łączy - pragniemy poprzez nasze spektakle opowiadać o miłości Boga do człowieka W naszych przedstawieniach chcielibyśmy w sposób dowcipny, ale i wzruszający opowiadać o wartościach, o których często zapominamy. Chcemy zwrócić uwagę widzów na to, iż czasem warto spojrzeć w swoją codzienność i dostrzec w niej obecność Boga, jak również docenić obecność najbliższych ludzi. Tworzymy spektakle głównie dla dzieci, ale w każdym naszym przedstawieniu dorośli znajdą coś szczególnego dla siebie." - Aleksandra Perkowska

Bal karnawałowy dla dzieci pt. „Witajcie w naszej bajce"
2 lutego 2020 r. godz.: 15:00 - 16:30.
Miejsce: Sala Czerwona, Dobre Miejsce, ul. Dewajtis 3 wej. A
(LICZBA MIEJSC OGRANICZONA)
Bilety - 6 zł - za każdą osobę (UWAGA: każde dziecko musi mieć opiekuna, 1 osoba dorosła może być opiekunem trojga dzieci)

Szczegóły: http://dobremiejsce.org/