null

Radosny design - zrób sobie rzeźbę

Drukuj otwiera się w nowej karcie
14.05.2021 - 21.05.2021
Live na Facebooku

Chcesz odmienić swój ogród, mieszkanie, taras, balkon? Zrób z nami rzeźbę!
Estetyka miejsc, w których funkcjonujemy, może mieć dla nas niezwykle duże znaczenie. Wpływa bowiem na jakość życia mieszkańców oraz buduje zaangażowanie społeczne. Ponadto życie w zadbanym, estetycznym otoczeniu pozwala nam na właściwy odpoczynek i regenerację.

Dzięki tym spostrzeżeniom, w duchu radosnego designu chcemy ożywić naszą przestrzeń w ogrodzie. Stworzymy instalację z kolorowych kół, która stanie się pretekstem do spotkań w miłym i estetycznym otoczeniu.

Pokażemy Wam również jak można zbudować własną rzeźbę w domu. Przy użyciu jednego szablonu, tektury i nożyczek, zbudujecie niekończącą się figurę lub element dekoracyjny pokoju. Do dzieła!

Warsztaty odbęda się w formule LIVE na FB i będą dostępne dla każdego. Istnieje możliwość zapisania się na odbiór bezpłatnych pakietów z materiałami, dzięki którym samodzielnie wykonasz rzeźbę w nurcie idei Radosnego Designu.

Ideę tę wprowadziła Ingrid Fetell Lee (https://aestheticsofjoy.com).

Według niej wygląd otoczenia wpływa na emocje i zdrowie psychiczne.

Zapisz się na bezpłatny pakiet materiałów: https://tiny.pl/r6hs3

Pakiety będzie można odbierać od 10 maja br.

Warsztaty poprowadzą:

Małgorzata Jagielska – magister sztuki, miłośniczka designu, malarstwa i ilustracji. Na co dzień pracuje jako edukatorka w Mazowieckim Centrum Sztuki Współczesnej Elektrownia w Radomiu. W wolnych chwilach projektuje, szyje i chodzi na długie spacery ze swoimi psami.

Barbara Röhrborn – psycholożka, absolwentka podyplomowych studiów pedagogicznych i Gender Studies w IBL PAN. Od 2013 roku prowadzi warsztaty i grupy wsparcia, włączając w nie działania arteterapeutyczne. Absolwentka kursu Dom kultury jako rzeźba społeczna. Pasjonatka medytacji, ruchu, ciała i oddechu, które są zasobami, z których możemy czerpać w każdej chwili.

Projekt Radosny design w domu i ogrodzie jest dofinansowany ze środków Fundacji Orlen.

Termin: 14.05.2021 r. i 21.05.2021 r.  
Godz.: 19:00.