null

Krzysztof Antkowiak w Podziemiach Kamedulskich

Drukuj otwiera się w nowej karcie
12.02.2023 17:00 - 12.02.2023 18:00
Podziemia Kamedulskie, ul. Dewajtis 3
Krzysztof Antkowiak. Zbliżenie twarzy artysty. W tle rozmazane serca i odblaski świateł w odcieniach ciemnoczerwonym i czarnym.

Krzysztof Antkowiak jest jednym z bardziej charakterystycznych i charyzmatycznych wokalistów swojego pokolenia. Popularność́ zdobył jako nastolatek pod koniec lat 80-tych utworem "Zakazany owoc".

Współpracował z Grzegorzem Ciechowskim, z którym nagrał płytę "Delfin", Edytą Górniak i Justyną Steczkowską. Równolegle pisał muzykę̨ do filmów dokumentalnych oraz komponował dla innych wykonawców. Występował również w filmach i serialach TV. W 2021 roku otrzymał Platynową Płytę za album "Zostanie mi muzyka" z tekstami ks. Piotra Pawlukiewicza.

Solowy występ Krzysztofa Antkowiaka, przy akompaniamencie fortepianu i sampli płynnie przechodzi z rytmicznych klimatów do bardzo lirycznych ballad. W swoim występie nawiązuje do kilku muzycznych epok od współczesnych brzmień do lat 70` i 80`. Zabrzmią piosenki do tekstów ks. Pawlukiewicza, utwory z płyty „Delfin” w nowych aranżacjach, piosenki Toma Waitsa... Charakterystyczna i rozpoznawalna barwa głosu oraz ważne teksty sprawiają, że koncert ma swój własny i niepowtarzalny styl.

Data: 12 lutego 2023 r. (niedziela).
Godzina: 17:00-18:00.
Miejsce: Kościół Pokamedulski, ul. Dewajtis 3.

Wstęp wolny. Liczba miejsc ograniczona.

 

 

Sprawdź lokalizację na mapie