null

Anna Seniuk, spotkanie z wybitną aktorką teatralną i telewizyjną

Drukuj otwiera się w nowej karcie
Zdjęcie. Anna Seniuk, aktorka polskiej sceny teatralnej i telewizyjnej podczas spotkania autorskiego.
Anna Seniuk, spotkanie z wybitną aktorką teatralną i telewizyjną

Mieliśmy szczęście poczuć witalność i energię, którą emanowała Anna Seniuk, podczas spotkania z Mieszkankami i Mieszkańcami Bielan.

Bielańska Akademia Umiejętności po raz kolejny zaprosiła na deski sali widowiskowej bielańskiego Ratusza wybitną aktorkę polskiej sceny teatralnej i telewizyjnej. Pani Anna wspominała swoje role telewizyjne, w których musiała przeistaczać się w postacie, które są dalekie od jej osobowości.

“Bilet powrotny” Ewy i Czesława Petelskich, jeden z ważniejszych filmów w karierze Anny Seniuk przywołał najwięcej emocji i wspomnień. Rozmawialiśmy o Jej wykładach w Akademii Teatralnej na Wydziale Aktorskim.

Wielkim zaskoczeniem były zaprezentowane przez Panią Annę wiersze Wisławy Szymborskiej, które zaprezentowała pełnej wzruszenia publiczności Spotkanie poprowadziła Joanna Grabowiecka w ramach Bielańskiej Akademii Umiejętności

Fotografie: Szymon Sikora

 

Zdjęcie. Aktorka Anna Seniuk wraz z Sebastianem Świerszczem przed wejściem do gmachu bielańskiego Ratusza.
Zobacz galerię (12 zdjęć)
Zdjęcie. Widok sceny, na której siedzą: prowadząca spotkanie Joanna Grabowiecka i aktorka Anna Seniuk. W tle logotypy Dzielnicy Bielany.
Zdjęcie. Uśmiechnięta Anna Seniuk, aktorska polskiej sceny teatralnej i telewizyjnej na tle logotypów Dzielnicy Bielany.
Zdjęcie. Aktorka polskiej sceny teatralnej i telewizyjnej Anna Seniuk na scenie bielańskiego Ratusza podczas spotkania autorskiego.
Zdjęcie. Anna Seniuk, aktorka polskiej sceny teatralnej i telewizyjnej podczas spotkania autorskiego.
Zdjęcie. Anna Seniuk, aktorka polskiej sceny teatralnej i filmowej podczas potkania autorskiego w bielańskim Ratuszu.
Zdjęcie. Ujęcie publiczności oraz prowadzących spotkanie z aktorką Anną Seniuk.
Zdjęcie. Dwoje uczestników spotkania z aktorką Anną Seniuk rozmawiających o książce biograficznej poświęconej wybitnej aktorce wydarzenia.
Zdjęcie. Otwarta książka biograficzna o aktorce Annie Seniuk trzymana w rękach jednego z uczestników spotkania z artystką.
Zdjęcie. Otwarta książka ze zdjęciem z lat młodości wybitnej aktorki sceny polskiej Anny Seniuk.
Zdjęcie. Moment wręczania kwiatów aktorce Annie Seniuk przez prowadzącego spotkanie z wybitną artystką sceny polskiego teatru i telewizji.
Zdjęcie. Plakat z zaproszeniem na spotkanie z aktorką Anną Seniuk trzymany w dłoniach jednego z uczestników wydarzenia.