40-lecie Przedszkola nr 308 "Krasnala Hałabały" przy al. Reymonta 8a

Wielkie święto – jubileusz 40-lecia istnienia Przedszkola nr 308 „Krasnala Hałabały. Z tej okazji, 22 czerwca odbyła się okolicznościowa uroczystość, w której udział wzięli m.in.: burmistrz Dzielnicy Bielany Tomasz Mencina, radny Dzielnicy Bielany Ryszard Zakrzewski i naczelnik Wydziału Oświaty i Wychowania Zofia Gajewicz. Zebranych gości, nauczycieli, rodziców i pracowników przedszkola przywitała Teresa Krawczyk-Gałkowska – dyrektor placówki.

Uroczystość rozpoczęła się od wspólnego odśpiewania hymnu, po którym burmistrz Dzielnicy Bielany odczytał specjalnie przygotowany na tę okazję list gratulacyjny. W drugiej, artystycznej części wydarzenia, rodzice z teatrzyku „Krasnala Hałabały” zaprezentowali przedstawienie pt. „Calineczka”, spotykając się przy tym z dużym aplauzem publiczności. Dzisiejsza uroczystość była też okazją do podziękowania za wieloletnią pracę, odchodzącej na emeryturę dyrektor Przedszkola – Teresie Krawczyk-Gałkowskiej. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z uroczystość.