15 – lecie Jazzu w Podziemiach Kamedulskich

Od 15 lat Hanna i Artur Dutkiewiczowie organizują cykl koncertów Jazz w Podziemiach Kamedulskich w Lesie Bielańskim. Artur Dutkiewicz Music jest opiekunem artystycznym, a produkcją zajmuje się Hanna Dutkiewicz. Od 2006 roku w 100 koncertach wystąpiło kilkuset muzyków z całego świata. Niepowtarzalna atmosfera wyjątkowych wnętrz dawnego klasztoru kamedułów sprawiły, że Podziemia Kamedulskie stały się znanym i wyjątkowym miejscem na jazzowej mapie Polski.

16 września świętowaliśmy XV-lecie cyklu JAZZ W PODZIEMIACH KAMEDULSKICH. W koncercie jubileuszowym wystąpiły gwiazdy polskiego jazzu: Zbigniew Namysłowski, Krzysztof Ścierański, Anna Serafińska, Adam Bałdych, Artur Dutkiewicz Trio, a w drugiej części wieczoru amerykański wokalista i pianista Stan Breckenridge z zespołem.

Dziękujemy za Waszą obecność i zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.

Burmistrz Dzielnicy Bielany przemawia na scenie obok stoją z-cy Burmistrza Katarzyna Potapowicz i Włodzimierz Piątkowski oraz organizatorzy imprezy Państwo Dutkiewiczowie
Zobacz galerię (16 zdjęć)
Burmistrz Dzielnicy Bielany wręcza kwiaty organizatorom imprezy Państwu Dutkiewiczom
Mężczyzna w średnim wieku gra na fortepianie