null

"W Manufakturze Słodyczy Świętego Mikołaja"

Drukuj otwiera się w nowej karcie

W piątkowe popołudnie, 9 grudnia foyer sali widowiskowej bielańskiego Ratusza zamieniło się w Manufakturę Słodyczy, gdzie od samego rana panował gwar, ruch i ożywienie. Śnieżynki i elfy dzielnie pracowały do chwili przybycia Świętego Mikołaja.

Kiedy rozbłysły już światełka na choinkach i rozbrzmiały świąteczne piosenki zrobiło się radośnie, bo przybyli goście – dzieci z bielańskich placówek wsparcia dziennego. Zabawie nie było końca, gdyż w Manufakturze Słodyczy każdy znalazł coś dla siebie: warsztaty wyrobu czekoladek, dekorowania pierników, warsztaty zdobienia stroików świątecznych, pokazy cyrkowe i wiele, wiele innych.

…Ale św. Mikołaj dobrze wie, że wszystkie dzieci na świecie najbardziej czekają na prezenty, a że dzieci było bardzo dużo, do pomocy wezwał Zastępców Burmistrza Dzielnicy Bielany: Grzegorza Pietruczuka oraz Włodzimierza Piątkowskiego, a także Wiceprzewodniczącą Rady Dzielnicy Bielany Annę Czarnecką i radnego Wojciecha Borkowskiego, którzy złożyli dzieciom życzenia świąteczne i wręczyli wspaniałe prezenty.

Zapraszamy do obejrzenia fotogalerii z wydarzenia.

Zobacz galerię (19 zdjęć)