null

"Stalowy Trening" przygotowujący do Przeszkodowego Biegu Hutnika

Drukuj otwiera się w nowej karcie
16.07.2017 - 16.07.2017
nazwa, Kochanowskiego 22, Warszawa

Ponad pięć kilometrów trasy usłanej ostrymi zakrętami, barierami i rowami z lodowatą wodą, a wszystko w nietypowej scenerii warszawskiej huty. Impreza, stanowiąca integralną częścią obchodów 60-lecia istnienia klubu sportowego Hutnik Warszawa oraz Huty ArcelorMittal  Warszawa, będzie prawdziwą gratką dla miłośników mocnych wrażeń, ale również prawdziwą próbą charakteru, wytrzymałości i siły mięśni. Z tego też powodu warto się do niej odpowiednio przygotować. Z myślą o wszystkich uczestnikach biegu Fundacja Hutnik 1957 - organizator imprezy, wraz z partnerem technicznym,organizacją Boot Camp Polska, rozpoczyna cykl treningów przygotowujących do październikowych zmagań.

Pierwszy „Stalowy Trening” odbędzie się już w najbliższą niedzielę (16 lipca) o godz. 10:00 na Polanie Hutnika  (tereny za obiektem piłkarskim) zlokalizowanej przy ulicy Marymonckiej 42. Poprowadzą go doświadczeni instruktorzy BOOT CAMP POLSKA – Sławek Jagnyziak, Tomasz Horecki i Marcin Chrzanowski.  Półtoragodzinne spotkanie będzie ukierunkowane na poprawienie wytrzymałości oraz siły. Wszyscy uczestnicy otrzymają wsparcie w postaci odżywki od partnera treningu firmy Aktivonsport. Koszt udziału w treningu to 19,57 złotych. Zapisy na trening odbywają się drogą elektroniczną poprzez stronę www.bootcamppolska.pl. Osoby już zapisane do Biegu Hutnika mogą otrzymać wejściówkę na trening bez opłaty. Wystarczy wysłać mail na adres kontakt@bootcamppolska.pl.

Przeszkodowy Bieg Hutnika odbędzie się w 8 października (niedziela), na terenie Huty ArcelorMittal Warszawa (ul. Kasprowicza 132). Zawodnicy będą mieli do pokonania dystans ok. 5 km, a na ich drodze pojawią się liczne przeszkody, wynikające z ukształtowania terenu oraz zbudowane przez organizatora. Więcej informacji o imprezie biegowej znajduje się pod linkiem www.bieghutnika.pl.