null

"RANDKA W CIS-MOLL Z JACKIEM KAWALCEM" – Bielańska Scena Kameralna

Drukuj otwiera się w nowej karcie
16.02.2019 - 16.02.2019
nazwa, Kochanowskiego 22, Warszawa
Randka w cis-moll z Jackiem Kawalcem” – koncert z „nutką retro” na Bielańskiej Scenie Kameralnej!
 
16 lutego, o godzinie 19:00, zapraszamy na Bielańską Scenę Kameralną na „Randkę w cis-moll z Jackiem Kawalcem”- inscenizowany koncert walentynkowy w romantycznej scenerii pełnej muzycznych wspomnień. Spotykają się w niej ambitny aktor oraz czworo utalentowanych śpiewaków, dla których przestrzenią do nawiązania bliższej znajomości stają się piosenki czasami dowcipne, czasami wzruszające, wciąż piękne i z aktualnym przekazem.
 
Podczas koncertu zabrzmią m.in. niezapomniane kompozycje Henryka Warsa („Na pierwszy znak”; „Już taki jestem zimny drań”), Władysława Szpilmana („Nie ma szczęścia bez miłości”), Jerzego Petersburskiego („Ja się boję sama spać”) i wiele innych szlagierów.
 
W inscenizowanym koncercie walentynkowym z „nutką retro” wystąpią ulubieńcy publiczności, artyści śpiewający piosenki o życiu, nadziejach, wspomnieniach, a przede wszystkim o … miłości.  Jacek Kawalec, to znany aktor teatralny, telewizyjny i dubbingowy, prezenter telewizyjny oraz wszechstronny wokalista. Artysta ma na swoim koncie wiele znaczących ról, ale przez szeroką publiczność jest niezmiennie kojarzony z programem TVP „Randka w ciemno” oraz rolą polonisty Tomasza Witebskiego z filmu „Ranczo Wilkowyje”. Jacek Kawalec talent wokalny pokazał, śpiewając skrajnie różnymi głosami, w telewizyjnym show „Twoja twarz brzmi znajomo”, w którym fantastycznie wcielał się wokalnie w postaci takich artystów, jak Joe Cocker, Sting, Louis Armstrong i Robert Plant. W „Randce w cis-moll” będziemy mogli podziwiać kunszt aktorski, komediowy i wokalny artysty w konfrontacji z postaciami filmu przedwojennego.
 
Autorką scenariusza i inscenizacji koncertu jest Anna Barańska-Wróblewska, z wykształcenia artysta-muzyk (altowiolistka), pedagog, menadżer i animator kultury. A z zamiłowania konferansjer, scenarzystka i reżyser koncertów, a także scenograf, a nawet kostiumolog.
 
Na Bielańskiej Scenie Kameralnej tego wieczoru wystąpią:
Jacek Kawalec /aktor/wodzirej/
Małgorzata Długosz /sopran/
Bogumiła Dziel-Wawrowska /sopran/
Piotr Rafałko /tenor/
Ryszard Wróblewski /tenor/
 
z akompaniamentem
Macieja Przestrzelskiego /skrzypce/
Moniki Polaczek-Przestrzelskiej /fortepian/.
 
Autorką scenariusza i inscenizacji koncertu jest Anna Barańska-Wróblewska, która będzie też konferansjerem podczas wydarzenia.
 
Ceny biletów: 40 zł – 60 zł
 
Rezerwacje biletów
tel.: 22 243 54 84
wt.-pt. 12:00-18:00
kasa.bsk@mteatr.pl
 
Sprzedaż biletów
BIELAŃSKA SCENA KAMERALNA MAZOWIECKIEGO TEATRU MUZYCZNEGO
ul. Żeromskiego 29, Warszawa
kasa czynna od wt. do pt. w godz. 12:00-18:00
sobota-niedziela na godzinę przed spektaklem
tel.: 22 243 54 84