null

"Plac Zabaw Inny niż Wszystkie" nagrodzony!!!

Drukuj otwiera się w nowej karcie

Z przyjemnością informujemy, iż projekt „Plac Zabaw Inny niż Wszystkie” organizowany przez Dzielnicę Bielany i Teatr Plac Zabaw otrzymał Nagrodę Rodziców w konkursie ”Słoneczniki”, realizowanym przez portal czasdzieci.pl. W sobotę 21 września br. w Teatrze Kamienica odbyła się uroczysta gala, podczas której wręczono nagrody i wyróżnienia. Wszystkim, którzy głosowali na nasz projekt serdecznie dziękujemy!

Projekt „Plac Zabaw Inny niż Wszystkie” już od 2010 r. cieszy się wielką popularnością i sympatią bielańskich dzieci i rodziców. Spektakle na placach zabaw, na boiskach, w parkach bawią i uczą. Widzowie z zapałem śledzą losy słonia Elmera, krowy Mu czy w tym roku sympatycznego Smoka, podczas spektaklu - happeningu teatralnego "Podróż do wnętrza Smoka".

Portal CzasDzieci.pl jako wieloletni pośrednik między miejscami edukacji i kultury a rodzicami wyróżnia najbardziej oddanych dzieciom organizatorów oraz promuje najbardziej wartościowe i rozwojowe inicjatywy dla dzieci. Nasz projekt został nominowany w kategorii „Sztuka wizualna - myślenie obrazowe, przestrzenne, trójwymiarowe, wrażliwość artystyczna”.

Przybyłych na sobotnią galę przywitał Emilian Kamiński, gospodarz Teatru. Uroczystość prowadziła Agnieszka Karp, menadżerka i współwłaścicielka portalu. W gali uczestniczyli znamienici goście, organizatorzy nominowanych przedsięwzięć. Obecny był również zastępca Prezydenta m.st. Warszawy Włodzimierz Paszyński.

W imieniu Dzielnicy Bielany nagrodę odebrała Paulina Szczuczko-Jędruszak z Referatu Kultury oraz Waldemar Dolecki z Teatru Plac Zabaw.

Nagroda Rodziców to nagroda niezwykle cenna, bo przyznana głosami rodziców. Jej laureaci zdobyli największą ilość głosów w otwartym plebiscycie podczas drugiego etapu konkursu – głosowania internetowego, w lipcu br. Dzięki portalowi czasdzieci.pl poniżej przedstawiamy kilka z opinii rodziców nt. projektu „Plac Zabaw Inny Niż Wszystkie”, które były uzasadnieniem oddania głosu na tę konkretnie inicjatywę.

  • Plac zabaw inny niż wszystkie - za przybliżanie kultury, również w trakcie zabawy, za umożliwienie skorzystania ze spektakli tym, którzy na co dzień z różnych względów do teatru nie chodzą, za ukazanie spektakli ciekawych, profesjonalnie przygotowanych.
  • Teatr Plac Zabaw swymi plenerowymi przedstawieniami nie tylko zaprzyjaźnia dzieciaki z kulturą, zachęca do wyjścia z domu, aktywizuje, łączy pokolenia, integruje okolicznych mieszkańców, wspaniała inicjatywa!
  • Realizacja z rozmachem! Ukierunkowana na bardzo ciekawie prowadzoną zabawę z dzieciakami. Bez półśrodków i z pełnym zaangażowaniem...
  • Pomysł na aktywizację dzieci przez pokazanie całkiem nowych, ciekawych treści w formie oswojonej znajomej i bezpiecznej. Ewolucja zamiast rewolucji. Tylko tak można osiągnąć prawdziwy sukces.
  • Sto gorących klasków dla inicjatywy Plac zabaw inny niż wszystkie - za zapał, chęci, kreatywność i mega zabawę na nudnych warszawskich podwórkach. Moje dzieciaki (trójka) od trzech lat zachowują się jak uczestnicy obozu wędrownego, podróżując po placach zabaw Bielan (...) wraz z aktorami i bohaterami opowieści: słoniem Elmerem, krową Mu czy teraz smokiem.... Koce, małe przekąski, picie i humor wystarczy mieć przy sobie, a zabawa gwarantowana. Takie spotkanie z kulturą jest nie do przecenienia i procentuje...czytaniem książek...
  • Nauka i zabawa, proste przekazywanie wartości, radość i rozwój, serdeczność i ciężka praca, wskazywanie lepszej strony życia, rozwijanie wyobraźni, zespajanie więzi dzieci i rodziców, pielęgnowanie talentów i poszerzanie horyzontów. To kilka najważniejszych według mnie cech Teatru Plac Zabaw. Dziękuję i trzymam kciuki !! :-)
  • Teatr Plac zabaw wystawia niesamowicie fajne sztuki nie tylko dla najmłodszych, jest dużo śmiechu, radości, kolorowa i przykuwająca każdy wzrok sceneria, aktorzy wkładają bardzo dużo serca w to robią, przebrania są tematyczne i oddają w 100 % charakter granej roli, nie umknie uwadze nawet najdrobniejszy szczegół.
  • Teatr Plac Zabaw to pasja, radość i potężna dawka dobrej energii, która udziela się Dzieciom i ich Rodzicom a podczas ich spektakli roześmiane buzie Dzieci są jak promyki słońca w pochmurny dzień! :-)
  • Fenomenalny pomysł... zarządzanie kulturą... radością tworzenia... Kolor muzyka... i ta nieprawdopodobna siła bycia dla najmłodszych i duchem i ciałem... Całym sercem jesteśmy z WAMI... trzymamy kciuki!