null

"Piknik z Tatą" 2016 z okazji Dnia Ojca w Lesie Bielańskim

Drukuj otwiera się w nowej karcie

To wyjątkowy czas na poczucie smaku męskiej przygody w gronie rodzinnym po raz VIII na kultowym rodzinnym festynie. Ojciec to charakter, wola walki, odwaga, zdecydowanie, wiara, wytrwałość, odpowiedzialność, bezpieczeństwo i wszystkie inne przymioty, które prowadzą wprost do sukcesu. Dlatego KCK Dobre Miejsce razem z Dzielnicą Bielany i naszymi Partnerami zachęca do świętowania Dnia Ojca w gronie rodzinnym podczas „Pikniku z Tatą” w Lesie Bielańskim 19 czerwca br. Startujemy o godz. 10:00. W tym roku tradycyjnie już zwracamy uwagę na znaczenie zaangażowanego uczestniczenia Ojców w życiu rodzinnym.
Więcej na www.dobremiejsce.org

  • 10:00 - 15:00 – zaprzęg konny (bezpłatny), kursujący wahadłowo ulicą Dewajtis pomiędzy ulicą Marymoncką a ulicą Kamedulską
  • 11:00 – Msza św.w kościele Pokamedulskim z uroczystym ślubowaniem,zobowiązaniem ojców zaczerpniętym z filmu „Odważni” (Courageous)
  • 10:00 - 16:00– piknik rodzinny przy muzyce z lat 50,60 i 70-tych, a podczas niego:
  • 12:30 występ zespołu folkowego DREWUTNIA, wspólne śpiewanie "Karuzela na Bielanach". 13:30 z cyklu Niedzielne Bajeczki spektakl teatralny dla dzieci „Pipi Wędrowniczka” Teatru Urwis z Krakowa.Zabawy i warsztaty dla dzieci: lina z charakterem, malowanie twarzy, rzut lotką do tarczy, megahusta. Dzięki firmie BYŚ - Wojciech Byśkiniewicz

Klub Jeździecki Stajnia Agmaja zaprasza na przejażdżki kucykami ! Najmłodsi uczestnicy "Pikniku z Tatą" będą mieli do dyspozycji 2 kucyki . Grillowanie, zapewniamy zieloną trawę oraz grill na którym można będzie usmażyć przyniesione mięso i warzywa, możliwość zakupu na miejscu dań z grilla przygotowanych przez zawodowców (z rodziny wielodzietnej) oraz napoi za niewielką opłatą.

Gry i zabawy, konkursy sportowe dla dzieci i rodziców. Straż Pożarna, największe pojazdy w stolicy! prezentacja zawodu/wyzwania dla mężczyzny. Współczesne rumaki, czyli piękne i szybkie motocykle, które zaprezentuje Fundacja Jednym Śladem. Nowoczesna bezpyłowa śmieciarka do wywozu śmieci firmy BYŚ, którą będzie można obejrzeć wewnątrz i z zewnątrz. Przejazdy elektrycznym pojazdem specjalnym firmy BYŚ.

Przy "schodach do Nieba" warsztaty plastycznedla dzieci przeprowadzą artyści malarze z Podlasia. Dmuchany zamek. Kiermasz rękodzieła ludowego i nowoczesnego oraz swojskiego jadła – udział ponad 40. wystawców z Polski. Stoiska organizacji pozarządowych i partnerów. Wszystkie atrakcje uskuteczniane będą w plenerze, łącznie z plenerową sceną.

Weźcie ze sobą zabawki i koce, by świętować z nami cały dzień.
Przyjdź ! Zapraszamy! ATRAKCJE BEZPŁATNE!

Prosimy przybyć bryczką konną, rowerem lub pieszo, a auta pozostawić poza lasem!


Katolickie Centrum Kultury DOBRE MIEJSCE i parafia pw. Bł.E.Detkensa (Kościół Pokamedulski) ul. Dewajtis 3, Las Bielański, Warszawa.