null

"Oczarować Szczury II"

Drukuj otwiera się w nowej karcie
nazwa, Kochanowskiego 22, Warszawa

Rada i Zarząd Dzielnicy Bielany, Specializovaná Organizace Chovatelů Potkanů oraz Rodent Club PL mają zaszczyt zaprosić Państwa na imprezę „Odczarować Szczury II”, która odbędzie się 17.09.2017 r. w godz. 10:00-17:00 w budynku bielańskiego Ratusza przy ul. S. Żeromskiego 29.
"
W trakcie trwania wydarzenia będzie można zobaczyć różne odmiany szczurów, zarówno standardowe jak i te z kręconą sierścią lub bezwłose, pochodzące z różnych krajów Europy. W czasie wystawy zwierzęta będą oceniane przez międzynarodowy skład sędziowski. Opiekunowie z przyjemnością opowiedzą o swoich podopiecznych, ich wymaganiach i potrzebach. Będzie można odwiedzić stoiska warszawskich lecznic specjalizujących się w leczeniu szczurów i innych małych zwierząt oraz poznać weterynarzy, którzy swoje serce poświęcili najmniejszym pacjentom.

Na stoiskach będzie można podziwiać i kupić śliczne materiałowe mebelki do klatek od firm: „Zaszczurzona” i „Klatkowe Bajery” oraz zdrowe i smaczne przekąski od sklepu zoologicznego „Pupilkowo.com.”

Przedstawią się również warszawskie hoteliki dla najmniejszych zwierzaków, które pomogą rozwiązać problemy opieki nad zwierzakami podczas wakacyjnych wyjazdów Dzieci zapraszamy do udziału w zabawach edukacyjnych w specjalnie dla nich przygotowanym kąciku, a nieco starszych odwiedzających do wysłuchania jednej z prelekcji przygotowanych specjalnie dla Państwa.
Serdecznie Państwa zapraszamy do odwiedzenia nas i naszych pupili. Mamy nadzieje, że tak jak zeszłoroczna edycja imprezy – tak i ta będzie cieszyć się dużym zainteresowaniem mieszkańców Warszawy.

Data: 17 września
Godz. 10.00-17.00
Miejsce: Ratusz Dzielnicy Bielany, ul. S. Żeromskiego 29 (wejście od ul. Jarzębskiego)

WSTĘP WOLNY