null

"Moc kobiety" – warsztaty i spotkania dla kobiet

Drukuj otwiera się w nowej karcie
nazwa, Kochanowskiego 22, Warszawa

Zapraszamy na warsztaty pt. „Rozkręć biodra i uwolnij kobiecość” – prowadząca JUSTYNA JAKUBCZYK, trenerka miękkich kompetencji kobiet, tancerka i instruktorka. Autorka nowatorskiego programu rozwoju inteligencji emocjonalnej i cech liderskich kobiet z elementami tańca i improwizacji taneczno-teatralnej „Dance Your Mind and Be The Leader”.

Opis warsztatów:
Moc kobiecości leży w pewności siebie, świadomości własnego potencjału,
umiejętności rozpoznania własnych stanów emocjonalnych i zarządzania nimi. Taniec to najlepszy instrument synchronizacji umysłu, ciała i emocji.

Warsztaty ukierunkowane są na rozwój osobisty kobiet w zakresie: budowania własnego stylu poruszania się, autoprezentacji, wdzięku, gracji, elegancji, pewności siebie, asertywności i przebojowości. Poruszamy aspekty zdrowotne – poprzez rozkręcanie bioder, które są  epicentrum naszej kobiecości – usprawniamy przepływ krwi, przyczyniając się do poprawy zdrowia.

Podczas zajęć będziemy realizować ćwiczenia taneczno – mentalne z elementami różnych kobiecych stylów: jamajski dancehall, angolska kizomba, lady styling, improwizacja. Zadbamy o mobilizację odcinka biodrowo-lędźwiowego. Zadania solo, w parach i w grupie oraz trening improwizacji w celu pokonywania własnych barier, rozwijania umiejętności radzenia sobie ze stresem.

Więcej informacji na: http://sztukadzikosci.com/ludzie/