null

"Filmowy kwiecień" w ramach cyklu "Bielańska Akademia Umiejętności"

Drukuj otwiera się w nowej karcie
nazwa, Kochanowskiego 22, Warszawa

Serdecznie zapraszamy na kwietniowe spotkanie w ramach cyklu „Bielańska Akademia Umiejętności”. Przypomnijmy, że pomysłodawcą przedsięwzięcia jest Stowarzyszenie Twórców „Cztery wymiary to dla nas za mało”, a organizatorem – Urząd Dzielnicy Bielany.

Trwający od początku marca cykl spotkań z wybitnymi przedstawicielami świata sztuki, rozwoju osobistego i biznesu oraz warsztaty artystyczne, mają dać uczestnikom narzędzia do odkrywania i rozwijania swoich talentów.

Celem projektu jest zainspirowanie mieszkańców Bielan do aktywnego udziału w życiu kulturalnym zaś liderów środowiska lokalnego do inicjowania i współtworzenia tego typu działań w przyszłości, a co za tym idzie – do rozwoju i podniesienia jakości życia w naszej dzielnicy. 

Gościem kolejnego, kwietniowego spotkania będzie Bodo Kox – reżyser, scenarzysta i aktor. Artysta niepokorny, niezależny i niebanalny. Jego głośnym debiutem była nagradzana wielokrotnie w kraju i za granicą „Dziewczyna z szafy”. Za sceneriom do filmu „Człowiek z magicznym pudełkiem” otrzymał specjalne wyróżnienie na Festiwalu w Cannes.

Data spotkania: 12 kwietnia 2017 r.
Godz. 18.00.
Miejsce: sala widowiskowa bielańskiego Ratusza, ul. S. Żeromskiego 29 (wejście od ul. Jarzębskiego).

WSTĘP WOLNY!