null

"Filmowy kwiecień" w ramach cyklu "Bielańska Akademia Umiejętności"

Drukuj otwiera się w nowej karcie

Serdecznie zapraszamy na kwietniowe spotkanie w ramach cyklu „Bielańska Akademia Umiejętności”. Przypomnijmy, żepomysłodawcą przedsięwzięcia jest Stowarzyszenie Twórców „Cztery wymiary to dla nas za mało”, a organizatorem – Urząd Dzielnicy Bielany.

Trwający od początku marca cykl spotkań z wybitnymi przedstawicielami świata sztuki, rozwoju osobistego i biznesu oraz warsztaty artystyczne, mają dać uczestnikom narzędzia do odkrywania i rozwijania swoich talentów.

Celem projektu jest zainspirowanie mieszkańców Bielan do aktywnego udziału w życiu kulturalnym zaś liderów środowiska lokalnego do inicjowania i współtworzenia tego typu działań w przyszłości, a co za tym idzie – do rozwoju i podniesienia jakości życia w naszej dzielnicy. 

Gościem pierwszego, kwietniowego spotkania będzie Wojciech Staroń – operator i reżyser filmowy, autor zdjęć do m.in. filmów: „Plac Zbawiciela” oraz „Papusza”, laureat wielu nagród. Najważniejsze to Srebrny Niedźwiedź festiwalu Berlinale 2011 za zdjęcia do filmu „Nagroda” oraz Złota Żaba 14. festiwalu Camerimage za zdjęcia do filmu „Plac Zbawiciela”.

Zachęcamy do zapoznania się z profilem reżysera na http://culture.pl/pl/tworca/wojciech-staron

Data spotkania: 5 kwietnia 2017 r.
Godz. 18.00.
Miejsce: sala widowiskowa bielańskiego Ratusza, ul. S. Żeromskiego 29 (wejście od ul. Jarzębskiego).

WSTĘP WOLNY!

Załączniki: