null

"007. The Best Of James Bond" koncert Wiktora Korszli i Karoliny Warchoł w Bielańskim Ośrodku Kultury

Drukuj otwiera się w nowej karcie
30.09.2017 - 30.09.2017
nazwa, Kochanowskiego 22, Warszawa

Piękne kobiety, trzymająca w napięciu akcja, tajne misje, zdrada, niebezpieczni wrogowie, zaskakujące gadżety… no tak, przystojny i odważny Bond kolejny raz musi uratować Świat! Czym jednak byłyby filmy o agencie 007, bez niesamowitych kompozycji muzycznych? Czy pamiętamy je wszystkie? Warto je sobie przypomnieć. Zapraszamy na Koncert Muzyki Filmowej z Filmów o Agencie 007, w wykonaniu Wiktora Korszli oraz Karoliny Warchoł Podczas koncertu zostaną wyświetlone fragmenty filmów o Agencie 007.  Zapraszamy 30.09 (sobota) o g. 17.00!

Bilety 20 zł, przedsprzedaż od 25.09

Wiktor: Występował w całej Europie, jako solista w czternastu anglo i niemieckojęzycznych musicalach i spektaklach wokalno-tanecznych m.in. Michael Jackson Show „Dangerous Love”, Musical „Es war einmal”. Do ról przygotowywał się pod okiem pedagogów z Hamburg School of Entertainment. Miał również możliwość pracy nad repertuarem musicalowym w takich teatrach jak Studio Buffo (Metro w reż. Janusza Józefowicza), Chorzowskim Teatrze Rozrywki (Our House w reż. Michała Znanieckiego) czy Gliwickim Teatrze Muzycznym (Tarzan w reż. Tomasza Dutkiewicza) grając tytułową role, w jednym z największych musicali Disneya wystawianych w Polsce. Solista Studia Accantus

Karolina: Laureatka wielu festiwali ogólnopolskich i międzynarodowych min. Grand Prix w Ogólnopolskim Festiwalu Młodych Wokalistów i Zespołów Wokalnych „Debiuty” w Lublinie, Grand Prix w Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki Dzieci i Młodzieży „Nad wierną rzeką” w Małogoszczu, Grand Prix w Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki Dzieci i Młodzieży im. Henryka Pelli w Śmiglu, I miejsce w Ogólnopolskim Festiwalu „Wygraj Sukces”. Wystąpiła w wielu koncertach telewizyjnych oraz w Piwnicy pod Baranami w Krakowie. Przez dwa lata związana była ze Śródmiejskim Teatrem Muzycznym oraz Projektem Proscenium gdzie wystąpiła w spektaklu Jesus Christ Superstar w roli Marii Magdaleny, Kochankowie z ulicy Kamiennej, Osiecka oraz Musical Live Show. Od 2014 roku związana ze Studiem Accantus.

Miejsce: Bielański Ośrodek Kultury ul. Goldoniego 1 tel. 22 834 65 47